Nové pračky Gorenje šetří čas i energii. V souladu s přírodou. - Gorenje
Čtvrtek, 24. únor 2011

Nové pračky Gorenje šetří čas i energii. V souladu s přírodou.

Nové pračky Gorenje šetří čas i energii. V souladu s přírodou.

Nové pračky Gorenje přinášejí novou dimenzi do oblasti praní. Jejich moderní technologie UseLogic zvyšují nejen účinek pracího procesu na maximální úroveň, ale současně dokáží efektivně hospodařit s pracími prostředky, vodou i energií. To vše se zodpovědných  přístupem ECO Care pro ochranu životního prostředí i zdraví.

Široká škála až 19 programů umožňuje vyprat každý typ prádla podle individuálních požadavků. K rozšířené volbě  patří např. jogging nebo  ECO program i speciální režim pro snadné žehlení. Hlavním kriteriem je vždy dokonalá čistota a šetrný přístup ECO Care. Efektivní JET systém zajistí intenzivní namočení prádla v rekordně krátkém čase a tím významně zkracuje dobu praní. Pračka si sama zvolí optimální množství vody podle množství a typu prádla a pečlivě dohlédne na to, aby bylo prádlo vždy dokonale vymáchané bez zbytků detergentů. Nové modely jsou vybaveny speciálními senzory pro kontrolu ohřevu vody i čistoty vody.

Pračky Gorenje se vyznačují tichým chodem, extra tiché modely jsou označeny jako Super Silent +. K základním bezpečnostním prvkům patří částečný nebo plný aquastop a dětská pojistka.

Pračky a sušičky se na celkové spotřebě energie podílejí téměř 18 procenty. Pokud svoji 10 let starou pračku zaměníte za novou Gorenje ve třídě A-30%, ušetříte tolik energie, kolik je jí  zapotřebí  na vysávání bytu po dobu šesti let.

Pračky a sušičky Gorenje byly zařazeny mezi TOP výrobky programu.

Partnerství – Zelená úsporám