Pro všechny, kteří milují originalitu. Sebevědomý REDSET od Gorenje. - Gorenje
Středa, 5. leden 2011

Pro všechny, kteří milují originalitu. Sebevědomý REDSET od Gorenje.

Pro všechny, kteří milují originalitu. Sebevědomý REDSET od Gorenje.
Exkluzivní kolekce vybraných spotřebičů Gorenje vyniká extravagantní barvou, propracovanou estetickou stránkou a mimořádnou šetrností k životnímu prostředí, založenou na nízké spotřebě energie a vody. Chladnička, pračka a sušička Gorenje v originální  červené efektně prozáří moderní interiér.

Jako magnet

Pro oči působí kombinovaná chladnička se spodní mrazničkou RK 60359 HRD v jasně červené barvě s vysokým leskem. Chladnička s výškou 180 cm upoutá nejen barvou, ale i svým zaobleným tvarem dveří a provedením. Díky prostornému interiéru a jeho uspořádání poskytuje skutečný komfort při skladování dostatečných zásob potravin i nápojů. Design v kombinaci s vysokou funkčností navíc doplňuje hospodárný provoz; energetická spotřeba chladničky A++  totiž nepřesahuje 209 kWh za rok.

Originální dvojice

Tvoří ji pračka Gorenje WA 72145 RD a kondenzační sušička D 72345 RD, obě v zářivé červené. Pračka s funkcí AquaStop má všechny rozhodující přednosti. Na první pohled Vás okouzlí svým vzhledem a hned vzápětí oceníte špičkové technologie, které jsou nositeli  pozoruhodných ekologických vlastností obou spotřebičů. Provoz pračky ve třídách A-10% AA představuje nízkou energetickou náročnost v kombinaci s vysokým účinkem praní i ždímání. Díky technickým zdokonalením dokáže pračka z kolekce REDSET ušetřit až 10 procent energie, ve srovnání s běžnými výrobky  A třídy. Navíc na jedno praní nebudete potřebovat více než 49 litrů vody. To vše při zachování maximálního výkonu a efektivity.

Kondenzační sušička D 72326 RD s 15 programy šetrně vysuší nebo třeba jen osvěží  až 7kg prádla přesně podle vašich potřeb. Velká dvířka o průměru 34 cm a široký úhel jejich otevření 189° dovolují pohodlnou manipulaci s prádlem. Sušička s přehledem splní vaše náročné požadavky a navíc oslní svým velkolepým vzhledem, který si zaslouží  obdiv.