Expozice Gorenje na veletrhu LivingKitchen 2011 v Kolíně - Gorenje
Pondělí, 17. leden 2011

Expozice Gorenje na veletrhu LivingKitchen 2011 v Kolíně

Expozice Gorenje na veletrhu LivingKitchen 2011 v Kolíně

Premiéra exkluzivních vestavných spotřebičů Gorenje+ s jedinečným modulem ovládáním pečící trouby iChef+

Na mezinárodním veletrhu LivingKitchen v německém Kolíně uvedlo letos Gorenje svoji premiéru. Na rozloze 350 m2 zde Gorenje představilo zajímavé inovace a novinky mezi domácími spotřebiči a především novou značku Gorenje+, která zahrnuje exkluzivní vestavné spotřebiče, mezi nimi také unikátní pečící troubu s technologií iChef+. Jedná se inovaci mimořádného významu, která představuje zásadní změnu v oblasti dotykového ovládání a otevírá novou epochu pro dokonalejší a snadnější obsluhu domácích spotřebičů.

LivingKitchen je unikátní show, na kterém se prezentují zajímavosti a trendy, týkající se kuchyně jako klíčového prostoru bydlení s akcentem na  vzájemný kontakt a komunikaci.

CEO společnosti Gorenje, Franjo Bobinac: "Vývoj nových výrobků je jedním z hnacích motorů pro obchodní růst značky  Gorenje. Nejnovější výsledky v oblasti vývoje jsme představili  na veletrhu v Kolíně, který je jedním ze tří nejdůležitějších výstavních destinací v našem odvětví společně s Milánem a Berlínem. Jsme obzvláště hrdí na to, že našim obchodním partnerům a veřejnosti můžeme představit naši novou značku Gorenje+, kterou nově zavádíme a se kterou se budu naši zákazníci setkávat prostřednictvím našich značkových kuchyňských studií.“Expozice Gorenje představila širokou řadu prémiových vestavných spotřebičů včetně nové značky Gorenje+, prezentující luxusní vestavné spotřebiče, určené nejnáročnějším zákazníkům a nabízené prostřednictvím kuchyňských studií. Spolupráce s vybranými kuchyňskými specialisty probíhá na bázi stálé a propracované distribuční sítě v 70 zemích všech kontinentů světa.

Značka exkluzivních spotřebičů Gorenje+ byla komplexně vytvořena na základě zkušeností uživatelů a ve spolupráci s designéry. Zahrnuje široký sortiment luxusních domácích spotřebičů, které se mohou  pochlubit mnoha technologicky propracovanými funkcemi i globálními inovacemi. Značka Gorenje+ je prvním představitelem pečících trub s unikátním elektronickým programovacím modulem iChef+ s velkým barevným TFT displejem,  umožňujícím volbu funkcí pouhým dotykem obrazovky.

Přináší revoluci v ovládání i dosažených výsledcích pečení. Představuje dosud nejvýkonnější počítačový řídící systém, chráněný patentem a  umožňuje dosahovat vynikajících výsledků při pečení. Ovládání trouby se stane vzrušujícím zážitkem a skutečným potěšením.

Účastí na veletrhu LivingKitchen skupina Gorenje potvrzuje vizi výrobce designových domácích spotřebičů, jehož inovační a technologicky vyspělé řešení určují nové trendy.

Již více než 60 let Gorenje efektivně využívá špičkové technologie v kombinaci s unikátním designem a ohledem na životní prostředí. Tímto neustále zvyšuje úroveň pro standardy kvality i očekávání spotřebitelů. Kvalitu a dobré jméno značky Gorenje dokazuje mnoho prestižních mezinárodních ocenění, jako např. Red Dot Design Award, Plus X AwardTM, Grüner Stecker prize, Get Connected Product of the Year Award, Product Innovation Award, Trusted Brand, Superbrands, Icograda Excellence Design Award, ICSID Excellence Design Award, Innovation of the year.