SteamTech - Už žádné zmačkané prádlo - Gorenje
Středa, 8. prosinec 2010

SteamTech - Už žádné zmačkané prádlo

SteamTech - Už žádné zmačkané prádlo
Nová technologie Gorenje pro sušení prádla nově využívá páru. Ta prádlo dokonale vyhladí. Proto bude žehlení vašeho prádla nyní mnohem snazší; nebo dokonce nemusíte žehlit vůbec.

Nová technologie Gorenje

Zvláštní program určený pro parní žehlení košil potěší zejména ty, kterým žehlení dělá potíže. Za 20 minut zvládne nová sušička vysušit až 5 košil tak, že je můžete ihned obléci nebo pověsit rovnou do skříně.

Údržbu choulostivého prádla náročného na údržbu usnadní program Refreshment. Má osvěžující účinek a je ideální  zejména v případě, že jste třeba jen krátce pobývali v zakouřeném prostoru a Váš oděv je zapotřebí zbavit nechtěného zápachu. Nebo pokud bylo prádlo delší dobu uložené ve skříni nebo šatně. Po použití speciálního programu bude Vaše prádlo opět svěží a voňavé, aniž byste ho museli prát.
Jedná se o velmi šetrnou metodu, vhodnou zejména pro choulostivé kusy oděvu jako jsou vlněné svetry, saka nebo kabáty.

Výkonný tandem s pračkou

Sušička SteamTech tvoří set s novou pračkou vybavenou JET systémem pro inteligentní a úsporné praní. Díky rychlému 3D namočení prádla pomocí dodatečného čerpadla zvyšuje efektivitu praní. Po ukončení pracího procesu se prádlo ždímá při otáčkách až 1400 a díky tomu je čas, potřebný pro následné sušení, ještě kratší. To samozřejmě znamená také nižší spotřebu elektrické energie.Pračka a sušička mají shodnou  8kg náplň. Najednou tak vyperete velké množství prádla a frekvence praní je díky tomu nižší.
A když máte prádla méně? Množstevní  automatika zajistí praní přesně podle jeho objemu.