Gorenje na veletrhu IFA 2010 v Berlíně - 60 let kreativity a zkušeností - Gorenje
Čtvrtek, 9. září 2010

Gorenje na veletrhu IFA 2010 v Berlíně - 60 let kreativity a zkušeností

Gorenje na veletrhu IFA 2010 v Berlíně - 60 let kreativity a zkušeností

Gorenje opět překvapilo svět svým inovativním designem v symbióze s vysokou funkčností

Stejně jako v letech 2008 a 2009 vzbudilo Gorenje pozornost inovátorů na poli světového designu na veletrhu IFA 2010. Tentokrát světový výrobce domácích spotřebičů představil  sérii unikátních technologických a designových řešení na ploše 500 m2. Prémiéru zde oslavily pozoruhodné domácí spotřebiče překvapující  nejen vysoce funkčním designem ale také svým přátelským postojem k uživateli  a životnímu prostředí. Expozici Gorenje navštívilo tisíce návštěvníků včetně designérů a obchodních partnerů z celého světa.

Mezinárodní veletrh IFA byl zahájen na začátku 20 let a je spojen s geniálními osobnostmi jako např. Albert Einstein, jeden z hlavních řečníků.  Dodnes se jedná o přední světovou show na trhu se spotřebitelským zbožím. V letošním roce se již potřetí staly domácí spotřebiče nepostradatelnou součástí veletržních expozic. A v tomto roce zde Gorenje oslavila 60 let kreativity a zkušeností.

IFA pro Gorenje znamená globální platformu pro představení svých inocativních nápadů a originálních řešení technologických i designových. IFA je také skvělou příležitostí  k upevnění stávajících obchodních partnerství a cestou k otevírání nových.  nové. Loňském rocev Berlíně Gorenje přivítalo více než 2.300 obchodních partnerů z celého světa a v letošním roce bude mít jedinečnou příležitost opět je pozvat, tentokrát oslavu 60. narozenin. Při této příležitosti Gorenje poprvé představí limitovanou sérii Gorenje Simplicity Moonlight jako symbiózu jednoduchosti, dokonalého designu a vysoké funkčnosti.

Premiéru na IFA  dále slavily inovační aplikace GreenConnected, spojující vysokou účinnost domácích spotřebičů a jejich šetrnost k životnímu prostředí.  Velká pozornost obdivovatelů inteligentních spotřebičů patřila systémům  iGorenje , umožňujícím dálkově ovládat spotřebiče  z prostředí mimo domov. Gorenje dále představilo chlazení A+++ s maximální úsporou energie a designové skvosty světových designérů, mezi nimi  kolekci Gorenje Pininfarina Titanium, odvážnou kolekci návrháře Ora Ïta, novou retro kolekci i unikátní Smartable.