Dotek světla - Gorenje
Pondělí, 30. srpen 2010

Dotek světla

Dotek světla

Originální kolekce domácích spotřebičů Gorenje z dílny světového designéra Karima Rashida představuje dokonalou symbiózu  funkčnosti, technologie, interaktivity a čistoty. Prvotřídní kvalita  posílená integrovaným barevným LED osvětlením, jehož zabarvení lze měnit, vnese do prostoru jedinečnou atmosféru. MoodLite technologie přináší osobitý zážitek, který vyvoláte jemným dotekem a LED prosvětlení obarví Váš svět do jednoho ze sedmi odstínů. Vyjádří momentální rozpoložení v daném okamžiku. Důmyslné  provedení všech detailů a použití prvotřídních materiálů jako pilíř vysoké kvality přesvědčí i náročné spotřebitele.

Designově ucelená kolekce od výrobce Gorenje zahrnuje vestavnou troubu, digestoř a varné desky v několika provedeních. Poutavá grafika varných zón, která vytváří  originální obraz na sněhově bílém skle, orámovaném broušeným hliníkem, vám bude připomínat umělecké dílo. Příjemnou součástí každodenního života se stane multifunkční  trouba s technologií HomeMADE a diskrétně tichý odsvač.

Dobrý design je jako zážitková extáze. Předměty a prostory by neměly představovat v životě překážky, ale vést k zážitkové extázi. Předměty se stávají organismy, s nimiž žijeme. Jsou naší lidskou podstatou. Když zažíváme přirozeně propojenou krásu, pohodlí, luxus, provedení a funkčnost, povznáší nás to. Jde o hlubší smysl krásy, kdy obsah hraje  primární roli.

Nyní ve vaší kuchyni.