Myčky Gorenje ECO Care - Gorenje
Sobota, 24. červenec 2010

Myčky Gorenje ECO Care

Myčky Gorenje ECO Care

Dva měsíce mytí zdarma

Pokud by všechny domácnosti v Evropě používaly moderní myčky se spotřebou energie 1 kWh na jeden cyklus a spotřebě vody 15 l , ušetřili bychom množství energie, které vyprodukuje jaderná elektrárna za 1 den. Za 1 rok na 1 domácnost  ušetří myčka energii na 20 dní při průměrné spotřebě a vanu vody týdne. Myčky Gorenje však nepřinášejí pouze úsporu, ale čistotou zářící nádobí a komfort do Vašeho života.

Značnou úsporu energie i vody a zodpovědný přístup k životnímu prostředí přinášejí nové myčky Gorenje ECO Care. Při jejich nákupu nyní navíc získáte mycí prostředek kapsle Jar s vůní citrónu jako dárek. 

Vestavné myčky Gorenje s kapacitou  garantuje prvotřídní výsledky mytí i sušení až 12 sad nádobí. Mají až deset programů, ze kterých  si můžete zvolit ten správný podle momentální potřeby. Díky programu šetrného mytí bude dostatečně chráněno například i velmi křehké nádobí, které jste dosud umývali s obavami.

U automatického mytí bývá častým  problémem zaschlá nečistota a její odstranění. V tomto případě oceníte intenzívní program se speciálním odmočením nádobí, díky kterému ani zaschlá špína nemá šanci. Pro případ lehkého zašpinění naopak slouží rychlé mytí, které spolehlivě odstraní běžné nečistoty z talířů, hrnků nebo sklenic. Myčky Gorenje mají až 5 úrovní ostřiku z několika míst, čímž se výrazně zvyšuje efektivita mytí. Komfort obsluhy zajistí click-clack systém pro snadné plnění a výškově nastavitelné koše. Pohodlně budete ukládat i dlouhé nebo větší kusy nádobí. Můžete se spolehnout na maximální bezpečnost díky systému aqua stop proti vytopení.