Pračka Gorenje Simplicity získala prestižní světové ocenění Plus X Award - Gorenje
Úterý, 15. červen 2010

Pračka Gorenje Simplicity získala prestižní světové ocenění Plus X Award

Pračka Gorenje Simplicity získala prestižní světové ocenění Plus X Award

Gorenje patří další prestižní mezinárodní cena Plus X Award, udělovaná v německém Kolíně nad Rýnem. Je to v pořadí již sedmé ocenění, tentokrát pro pračku Gorenje Simplicity Light. Porotu zaujal vysoký uživatelský komfort,jednoduchost obsluhy i vzhled, které  přinesly  pračce Gorenje vítězství.

Vítězná pračka Gorenje je součástí nové kolekce Simplicity, charakteristické minimalistickou jednoduchostí  jako odpověď na sílící trend usnadnění každodenního života.

"Jednoduché ovládání pračky pomocí jediného samostatného knoflíku. Velmi snadné a optimálně funkční. Navíc s pozitivním přínosem na dokonalý vzhled spotřebiče. Vizuálně atraktivní a ergonomicky navržený knoflík pro jednoduchý výběr programů a přesto elegantní a sofistikovaný,“ uvedli odborníci poroty jako vítězní argumenty.

Porota Plus X Award, skládající se z 144 nezávislých špičkových odborníků ze 32 zemí a 40 vysoce kvalifikovaných partnerů soutěže hodnotila výrobky z oblasti techniky, sportu a životním stylu z celého světa. Hodnotili více než 1000 produktů, z toho  v závislosti na náročných kriteriích poroty jich uspělo jen 270.

Méně rozhodování, více efektivně vypraného prádla

Pokročilá technologie a moderní prací prášky zajistí vynikající výsledky praní dokonce i při nižší teplotě a za výrazně kratší dobu. Zvolíte např.  „bavlna 30°C“ program a za 17 minut máte vypráno. A co víc, už tak nízká spotřeba bude ještě nižší.

Pokud chcete mít vše pod kontrolou, je LED display ideální právě pro Vás. Ukazuje úroveň otáček, informuje o  průběhu cyklu  i zbývajícím čase praní.

Vaše prádlo může být řádně vyprané jen pokud se vnitřek pračky po celou dobu udržuje úzkostlivě čistý. O to se postará speciální SterilTub, samočisticí program. Pracuje při 80°C a zajistí absolutní hygienu uvnitř pračky. Pohodlně vyperete i větší kusy prádla např. polštáře nebo deky. Velká  33 centimetrů široká dvířka a široký  úhel otevření 183° umožňuje jednodušší plnění i vyprazdňování pračky. Větší kusy prádla, jako deky, polštáře a povlečení už nikdy více nebudete muset prát s námahou. Vše budete ovládat jediným logickým knoflíkem.

Volte jednodušší život. SIPLICITY.