Patent Gorenje Pečení s HomeMade pro dokonalý výsledek - Gorenje
Středa, 11. březen 2009

Patent Gorenje Pečení s HomeMade pro dokonalý výsledek

Patent Gorenje Pečení s HomeMade pro dokonalý výsledek

Nové trouby Gorenje Allure zaujmou nejen svým  vzhledem, ale především patentovanými technologiemi, které nabízejí nebývalé možnosti. Díky nim Vás od dokonalého výsledku nyní dělí   pouhé doteky a příprava pokrmů se stává skutečnou zábavou.  Pečení totiž  nikdy nebylo jednodušší! To vše díky revoluční technologii DirecTouch, která okamžitě plní Vaše přání a jedinečné inovaci HOmeMade, založené na tradičních pecích na dřevo. Nové trouby Gorenje  mají důmyslně klenutý tvar, čtyři topná tělesa a ventilátor pro zajištění proudění horkého vzduchu a tím rovnoměrné  pečení v každé části trouby.

Jejich velká kapacita  nyní umožní pohodlně péct více pečiva najednou nebo větší kusy masa, než je obvyklé. Navzdory svému mimořádnému  objemu pracují trouby ve třídě A, tedy s minimální spotřebou energie a díky zvýšené efektivitě využití tepla šetří Váš čas i peníze.  Speciální konstrukce a rozmístění topných těles umožňuje rozehřátí trouby  na 200 °C za pouhých 6 minut, tedy mnohem dříve než kdykoli jindy. Samozřejmostí je víceúrovňové pečení, dokonalé grilování nebo třeba předehřívání talířů pro uchování kvality a chuti pokrmu.

A co s upečenými pokrmy, když mají hosté zpoždění?

To za vás spolehlivě vyřeší funkce StayWarm pro udržení pokrmů v požadované teplotě po dobu až 2 hodin. 
Trouba BO 8750 BX nabízí 12 funkcí i  profesionálního kuchaře s možností naprogramovat také vlastní oblíbené recepty.Její součástí je rovněž termosonda, která řídí pečení masa tak, aby pečínka byla dokonale propečená a přitom zůstala šťavnatá.
Nové unikátní trouby Gorenje zajistí nejen profesionální  pečení, ale nabízejí také bezpečí a respektují životní prostředí.
Jsou vybaveny ultra chladnými dvířky, chladicím ventilátorem i teleskopickými výsuvy pro pohodlnou manipulaci a s jejich čistěním si poradí  program AquaClean a půl litru obyčejné vody.

Kombinované  trouby Gorenje Allure tvoří ideální kombinaci s ostatními vestavnými spotřebiči této modelové kolekce.