Plnou parou ke zdravé stravě - Gorenje
Úterý, 24. březen 2009

Plnou parou ke zdravé stravě

Plnou parou ke zdravé stravě

Parní trouba Gorenje představuje nejzdravější způsob přípravy pokrmů

Pro všechny, kteří mají rádi nejen  chutnou, ale současně zdravou stravu, je určená nová kombinovaná vestavná  parní trouba Gorenje. Díky špičkovým technologiím  umožňuje pečení pomocí páry, horkého vzduchu i kombinaci obojího.

Způsob, který si zvolíte, záleží jen na Vašem přání nebo druhu připravovaného pokrmu. Nyní už nemusíte řešit dilema, jestli chutně nebo zdravě, obojí totiž máte na dosah ruky.
Jedinečná parní koupel Steam Power, při které se tok páry samovolně přizpůsobuje zvolenému programu pro přípravu konkrétního jídla a současně je možné ho regulovat podle momentální potřeby. Pokrmy připravené v páře si uchovávají všechny vitamíny a živiny, nejsou vysušené a vynikají svou výbornou chutí.  O správné volbě Vás přesvědčí také komfortní dotekové ovládání trouby, energetická třída A, kompaktní rozměr o objemu 27l s dostatečným prostorem pro přípravu pokrmů ve 2 úrovní trouby.

Kompaktní parní trouba Gorenje nabízí 6 funkcí pro snadnou a zdravou přípravu jídla  a široký výběr přednastavených  programů ProfessionalCooking, které  zajistí vynikající  výsledky. Umožňuje maximálně efektivní pečení v několika fázích např. využití páry při začátku pečení i přechod na pečení horkým vzduchem před dokončením jídla. CombinedCooking umožňuje automatickou kombinaci páry a horkého vzduchu střídající se v pravidelných  intervalech, ale i tyto lze měnit podle přání  kuchaře. Kompaktní kombinovaná trouba Gorenje myslí také na kvalitní ohřívání nebo přípravu předvařených nebo zmražených jídel. Funkce Regeneration zajistí rychlý ohřev pomocí  páry a horkého vzduchu současně. Naopak SlowCooking umožňuje pečení při nízkých teplotách. Jedná se o maximálně šetrnou přípravu jídel se zachováním všech vitamínů a živin, které se vysokými teplotami ničí. Díky této funkci  snadno a kvalitně připravíte chutné zapékané masové  pokrmy, jejichž správné propečení pohlídá termosonda.

Díky speciálním programům a funkcím trouby je každý pokrm nejen rovnoměrně propečený, ale i  šťavnatý a zachovává si všechny důležité živiny a vitamíny.

Cena: 39.990 Kč