Mistr kávovar - Gorenje
Čtvrtek, 15. leden 2009

Mistr kávovar

Mistr kávovar

Kaffe. Cappuccino. Autocappuccino podle vlastní chuti!

Plně automatický vestavný kávovar – jedinečná funkce autocappuccino— několik chutí kávy – nastavení množství – káva podle vlastního receptu – dokonalé mletí – speciální příprava mléčné pěny – samočisticí funkce.

Plně automatický vestavný kávovar Gorenje garantuje dokonalý výsledek při přípravě pravého italského cappucina i všech ostatních  druhů kávy ve znamenité  kvalitě. Podle Vaší chuti a pro Váš dokonalý požitek.
Díky jedinečné funkci Autocappuccino postačí pouhý stisk tlačítka. Nastavitelný dávkovač mléčné pěny se postará o správné množství dokonale našlehané pěny, jak máte rádi. Více šálků oblíbeného cappuccina nyní připravíte pohodlně bez nutnosti stálého přidávání mléka. Kávovar  Gorenje má totiž extrémně objemnou nádobu na mléko, kterou i s mlékem můžete skladovat v chladničce.

Pro přípravu kávy můžete použít zrnkovou i mletou kávu. Její nejlepší chuti i vůně  dosáhnete umletím kávových zrn přímo v kávovaru, kde si sami svolíte stupeň jemnosti mletí.

Chytrý systém se navíc postará o automatický přesun umleté kávy přímo do varné jednotky. 

Sami si zvolíte také chuť i množství kávy. Nabízí se varianty od  extra jemné přes jemnou až po extra silnou a podle  množství si volíte kávu krátkou normální nebo dlouhou.  A pokud máte na přípravu vašeho oblíbeného nápoje speciální požadavky, jednoduše si své recepty naprogramujete a vše proběhne podle vašich požadavků.

Kávovar vyniká nejen svými schopnostmi, ale i moderním designem a čistými liniemi. Odpovídá soudobých trendům a požadavkům moderního spotřebitele. Jeho předností je nejen vzhled a špičkové technologie, ale také jednoduché elektronické ovládání s LCD displejem.