Zacházejte se svým oblečením jako s luxusním zbožím - Gorenje

Zacházejte se svým oblečením jako s luxusním zbožím

JEDNODUŠŠÍ DOMÁCÍ PRÁCE
5.5.2017

Oblečení, které používáte každý den, si zaslouží také speciální zacházení. Existuje množství situací, kdy si jak oblečení, tak i pračka vyžadují speciální řešení.

Jak předcházet žmolkům u ligových uniforem? Zvolte si intenzitu.

Hned přejděte k intenzivnímu. To znamená zařízení s intenzivním speciálním programem, kdy můžete prát až 7 kil hodně ušpiněného, odolnějšího prádla za teplot do 60°C. Program je kombinací více pracích pohybů, které zabezpečují oblečení intenzivní zacházení.

Jak prát oblečení pro orky a princezny? Úspěch nebo ne?

Můžete udělat dvě věci. Třídit dle barev a vláken, které jsou všeobecně doporučovány, nebo to udělat rychleji a použít speciální program. Můžete prát do 7 kg různých vláken té samé barvy na 30°C. Dokonce i citlivá vlákna, jako jsou viskózní nebo jiné syntetické materiály, se můžou smíchat s bavlnou.

Jak zabezpečit, aby si Váš spinningový outfit zachoval tvar? Ano. Jogging.

Oblečení není špinavé, pouze zpocené, a nemusí se prát na 60°C. Zvolte nižší teplotu a šetrnější praní. Zvolte si třeba speciální program Jogging na zařízeních společnosti Gorenje na 40° C a otáčkách na hodnotě 1000. Tímto zachováte Vaše oblečení i životní prostředí.

Jak neztratit volný den žehlením? Zvolte si jednoduchou žehličku.

Můžete zvolit speciální program, který přidá více vody a pere za pomalejších odstředivých otáček u prvního a posledního odstředění, aby se oblečení nezmačkalo nebo nekrčilo. Například program s trvalým stisknutím. Použijte jej a ušetřete čas na žehlení. Ušetřený čas můžete využít na vyražení si s přáteli.
 
Jak bezpečně přenechat praní teenagerům? Použijte kódy a v klidu spěte dál.

I ti nejneschopnější, nejnešikovnější lidi nebo teenageři jsou schopni prát – musí si pouze zvolit jeden z přednastavených programů mámy nebo táty, jako: „praní po party,“ „parní po hokeji,“ nebo „praní po festivalu”. Tuto funkci umožňuje Premium Touch model společnosti Gorenje. Tady můžete kódovat vlastní programy a uložit je pro příští použití. Takže Vaše drahé ratolesti pouze strčí oblečení do pračky, vybaví si, co dělaly a stisknou příslušný program.

Jak minimalizovat nebezpečí alergií u Vaší rodiny? Více vody, méně pěny.

Alergie jsou naneštěstí vcelku běžná záležitost. A jednou z příčin je časté nadměrné dávkování prostředků na praní. Prostředek zůstává na oblečení po ukončení cyklu. Dodržujte proto správné dávkování dle balení – ne více! Nebo si kupte pračku, která to udělá za Vás. Veškeré pračky společnosti Gorenje disponují extra funkcemi pro citlivé a alergické lidi na prostředky. Mezi nimi je i regulace pěnění, které sleduje množství pěny. Při velkém množství pěny pračka máchá automaticky třikrát navíc.

Pračka s laskavým srdcem: Gorenje SensoCare generace praček

Pračka Gorenje je spolehlivý partner pro každodenní péči o vaše prádlo. Chápe náš nedostatek času a je trpělivá k drobným detailům. Proto nabízí programy, které dokonale sedí k množství různých životních stylů a každému uživateli  nabízí funkce, které požaduje. Dokáže prát rychle; dokáže prát s ohledem na životní prostředí. Umí být tichá; dokáže být pečlivě důkladná. Bez ohledu na režim, který si vyberete, bude vaše prádlo vždy vyprané jemně a pečlivě. Látka zůstane svěží a pružná a barvy si zachovají správný odstín.

Možná vás bude zajímat: