▷ Jak vyzrát na žehlení košil? - Gorenje

Už žádné žehlení košil se sušičkami od GORENJE

JEDNODUŠŠÍ DOMÁCÍ PRÁCE
31.1.2019
Péče o prádlo, praní a sušení prádla, je dnes jedna ze standardních pracovních činností v každé domácnosti. Hlavně sušičky se těší v posledních letech čím dál větší oblibě.  Ne každý, ale ví, jak správně sušit prádlo, aby nedošlo k jeho poškození a aby se minimalizovala nutnost žehlení. Nejnovější sušičky Gorenje WaveActive jsou navrženy tak, aby v nich bylo možno sušit jemné prádlo, ale i péřové a další nejen speciální druhy oblečení.

Sušička prádla je velkou přidanou hodnotou pro uživatele. Minimalizuje potřebu žehlení, prádlo je zbavené prachu, pylů, roztočů, je jemné a voňavé, zachovává si své barvy a doma nebude překážet věšák. Důležité je však vědět jak na to.

Výběr programu
Každý materiál potřebuje něco jiného, a není to jen o teplotě. Na sušení jemných oděvů je důležité vždy používat program Sensitive. Volně stojící kondenzační sušička s tepelným čerpadlem gorenje DA83ILS/I dokáže účinně dosáhnout nižších teplot, a tak ochrání jemné prádlo před poškozením. Režimy sušení odpovídají přesně požadavkům, jaké potřebujete, takže sušení každého typu látky je prováděno tím nejlepším způsobem vytvořením optimální kombinace teploty, otáčení bubnu a času. 

Třídění prádla
Je dalším důležitým prvkem. Na jemné prádlo je vhodné použití vaků na prádlo. Rovněž nelze sušit bavlněná trička společně s džínami. Rozdílnost materiálů vytváří problémy. Zároveň je důležité, stejně jako při praní, dodržovat stejnou barevnost sušených věcí.

Naplnění bubnu
To je klíčový bod, pokud nechcete mít prádlo pomačkané. Vždy je nutné počet oblečení přizpůsobit velikosti bubnu. Prádlo potřebuje dostatek „volného prostoru“, aby se vyrovnalo tak, aby se už nemuselo žehlit. Sušička gorenje DA83ILS/I má unikátní buben WaveActive pro citlivé zacházení s jakýmkoliv prádlem. Tento vlnovitý typ bubnu zjemňuje vlákna veškerých druhů. Oblečení je pak ideálně vysušené s minimálním zmačkáním.


Další funkce Gorenje DA83ILS/I
Moderní designové sušičky Gorenje, ale toho umí mnohem víc. Vše je vyvinuto, tak aby bylo sušení efektivní, jednoduché a ekologické. Technologie IonTech zajišťuje maximální svěžest prádla. Vzduch plný negativně nabitých iontů vysuší prádlo způsobem, který značně snižuje jeho pomačkání. Ionizátor vytváří prostředí s minimem alergenů, bez zbytků kouře, pylů a elektrostatických nábojů, naakumulovaných v průběhu sušení. Pro jemnější oblečení bez záhybů je zde SteamTech. Dodatečná úprava párou na konci zvoleného programu zajistí, že oblečení bude jemnější, bez stop alergenů a bakterií. Buben se naplní párou, která pronikne každým vláknem. Tím je dosaženo větší jemnosti prádla, které téměř nevyžaduje žehlení. 

Uživatelsky jednoduché rozhraní s centrálně umístěným ovladačem umožňuje začít sušení pouze ve třech jednoduchých krocích; zapnutí, zvolení programu a pak už jen stisknout tlačítko start! Sušičky Gorenje mají i mnoho dalších skvělých funkcí, které vám prostě a jednoduše usnadní život.

Doporučená cena: 17 990 Kč

DOPORUČUJEME: