Spotřebiče ideální na cesty! - Gorenje

Spotřebiče ideální na cesty

JEDNODUŠŠÍ DOMÁCÍ PRÁCE
10.3.2017

Spotřebiče, které vám zjednodušují život, najdeme především v kuchyni. Pokud ale máte v plánu v létě vyrazit na chatu, do kempu nebo na dovolenou karavanem, zkuste si zjednodušit cestování s těmito malými praktickými spotřebiči.

Mixér 

Mít po ruce mixér je v létě velká výhoda. Můžete díky němu připravit různé druhy smoothies, zeleninových polévek, omáček z čerstvých surovin či dipů. Vyberte si model s vysokým výkonem, se kterým můžete připravit i zmrzliny či sorbety ze zmraženého ovoce.

Gril

Grilování není pouze jednou z nejjednodušších metod přípravy jídla, ale také je jednou z nejzdravějších a nejchutnějších! Pokud tedy toužíte po relaxu u grilu, zkuste to s domácím grilem. Na výběr máte ze dvou druhů elektrických grilů – kontaktního a otevřeného. Na otevřeném grilu je potřeba pokrm obracet, protože teplo vychází zespodu. S kontaktním grilem se o obracenínestaráte, protože prohřívá pokrm z obou stran zároveň.

Přenosná indukční plotýnka

S touhle vychytávkou dáte svému letnímu jídelníčku pořádnou rozmanitost vzhledem k tomu, že ji můžete využít, kdekoliv máte přístup k elektřině. Spousta modelů nabízí funkce jako dotykové ovládání, různé nastavení teploty, časovača dětský zámek.

Možná vás bude zajímat: