Narozeninový dort ve tvaru srdce: jak na to bez formy - Gorenje

Upečte k narozeninám své dcery dort ve tvaru srdce

JEDNODUŠE V RODINĚ
8.3.2017

Připravili jsme pro vás krátký příspěvek o tom, jak upéct dort ve tvaru srdce ve třech jednoduchých krocích. Pokud vaše dcera chce k narozeninám dort ve tvaru srdce a vy nemáte formu toho správného tvaru, můžete improvizovat. S trochou důvtipu upečete srdce pouze s kulatou a čtvercovou pečící formou. Přečtete si následující jednoduché kroky pro přípravu dortu ve tvaru srdce rychle a snadno.

Krok 1
Začněte tím, že upečete kulatý a čtvercový korpus. Měli by být stejně vysoké, jinak nebude mít váš dort dokonalý tvar. Když jsou oba korpusy upečené, nechte je úplně vychladnout a vyndejte je z formy.


Krok 2
Opatrně překrojte kulatý korpus na polovinu. Pomocí "zubatého" nože na chléb rozřežte kulatý korpus na polovinu. Snažte se jej rozřezat rovnoměrně.

Krok 3
Nakonec vezměte dva půlkruhy a přiložte je ke čtvercovému korpusu tak, jak je to znázorněno na obrázku.

Náplň nebo poleva zakryje spoje a dort tak bude vypadat jako dokonalé srdce. Recept na náplň si můžete vybrat podle toho, co máte rádi. Pro vaši dceru doporučujeme opravdu pestrobarevný dort.

Dobrou chuť!

Ulehčíme vám to. Vy si to zdokonalíte.

S novými sporáky Gorenje HomeMade to bude až překvapivě jednoduché. Připravte si své oblíbené jídlo jak v tradiční  peci na dřevo nebo okouzlete svou rodinu širokou nabídkou chutných zážitků. 

Podívejte se na naše inteligentní řešení a jednoduché ovládaní, na které se můžete spolehnout a jídlo už jenom doladit.


DOPORUČUJEME