SIMPLE triky, jak si zabalit na dovolenou - Gorenje

SIMPLE triky, jak si zabalit na dovolenou

JEDNODUŠE V RODINĚ
25.6.2019

Slunce svítí, léto už je tu a dovolená klepe na dveře. Vše, co ještě zbývá, je zabalit.

1. Udělejte si seznam.  

Sepište si všechny věci, o kterých si myslíte, že budou potřeba. Můžete si zkusit vyhledat tipy od ostatních cestovatelů, kteří destinaci už navštívili. Ještě doporučujeme projít předpověď počasí. 

2. Vyperte včas.

Všimli jste si, že jste zapomněli vyprat svoje oblíbené tričko? Nezoufejte, vyperte a vysušte ho na rychlý program. Některé pračky dokáží vyprat i za méně než 20 minut. 

3. Vyhraďte si na balení čas.  

Neodkládejte balení na poslední chvíli. Místo toho zkuste balit po částech, například 5x po deseti minutách, což balení dodá řád a nebude vám nic chybět. 


4. Vakuové pytle.

Pokud nepatříte k těm, co cestují nalehko, zkuste vyzkoušet vakuové pytle. Při použití vakuových pytlů zaručujeme, že budete překvapeni, kolik se vám do kufru tentokrát vešlo věcí. 

5. Uzavíratelné ziplock sáčky.

Pokud letíte, ziplock sáček by měl být jasnou položkou na vašem balícím seznamu. Určitě ho budete potřebovat při check-inu na tekutiny a kosmetiku v příručním zavazadle, ale může se hodit i při organizování hygienické taštičky nebo lékárničky. V současné době se prodávají i ekologické varianty.

6. Nestresujte se.

Nezapomeňte, že vám začíná dovolená. Nenechte se vystresovat balením 😊 Život je složitý. Udělejme praní jednodušším.

Pračky gorenje WaveActive jsou vyrobeny tak, aby se efektivně, jednoduše a ekologicky postaraly o vaše prádlo. Pokud to, že si vyberete pračku gorenje WaveActive, znamená o 30 % méně skvrn, tak potom budete mít konečně dost času podívat se na ten televizní seriál, který jste předtím nestíhali, nebo možná konečně začnete psát svůj nový blog. Ať už rozjedete jakýkoliv projekt nebo jakkoli se rozhodnete trávit vaše cenné chvilky, vždy si můžete být jistí, že vaše pračka WaveActive svou práci odvede s vynikajícími výsledky praní prádla.

Možná vás bude zajímat: