Recenze moderní černé kuchyně - studio Praha 2 - Gorenje
TERMÍN OD PODPISU K REALIZACI KUCHYŇSKÉ STUDIO NÁVRHÁŘ HODNOCENÍ OD ZÁKAZNÍKA
Červenec až říjen 2017 Praha - Vinohrady Tomáš Strnad 5 z 5*

Zadání od klienta

Do velmi moderního minimalistického bytu v centru metropole bylo zadání na novou kuchyňskou linku majitele jednoznačné: ctít styl bytu a barvy použité v interiéru.

Návrh řešení od gorenje

Volba jasně padla na provedení bezúchytkového řešení kuchyně v černém lesklém laku, doplněnou o černý skleněný obklad. Sestava dokonale kopíruje tvar prostoru, vnitřní uspořádání poskytne dostatek úložného místa a nejmodernější techniku.

Hodnocení návrháře

S klientem jsme si již na první schůzce velice dobře porozuměli. Společný vkus usnadnil celkové plánování a potřeby klienta. Nebývá vždy úplně snadné umístit do vymezeného prostoru kuchyňskou linku, která by měla využít maximálně daný prostor (od stěny ke stěně, od podlahy po strop), respektovat instalační připravenost, působit elegantně a kromě umístění kuchyňských spotřebičů (indukční deska, trouba, digestoř, myčka, volně stojící chladnička) vestavět pračku a sušičku. Takové zadání bylo pro mne výzvou. Myslím si, že kuchyňská linka splnila veškeré klientovo očekávání a stala se ozdobou bytu.

Od zahájení komunikace s panem Tomášem Strnadem až do ukončení realizace bylo vše tak, jak jsme se na začátku dohodli. Pomohl mi, aby kuchyň byla nejen pěkná, ale hlavně praktická. Při návrhu přihlížel k mým požadavkům a představám a zároveň mě netlačil do nejdražší varianty. Při montáži bylo zjištěno, že dvířka jsou mírně poškrábaná, a studio mi velmi rychle dodalo a namontovalo dvířka nová. Kuchyň používám k plné spokojenosti.

Petr L., zákazník

Galerie realizované kuchyně

Recenze kuchyně - minimalistická kuchyně v černé barvě a lesklém provedení - pohled z obytné části bytu přes dřevěné šoupací dveře
Recenze kuchyně - minimalistická kuchyně v černé barvě a lesklém provedení - pohled do rohu kuchyně s kávovarem
Recenze kuchyně - minimalistická kuchyně v černé barvě a lesklém provedení - pohled na část u okna s fontánkou na vodu
Recenze kuchyně - minimalistická kuchyně v černé barvě a lesklém provedení - detail kávovaru a lednice v nerez provedení
Recenze kuchyně - minimalistická kuchyně v černé barvě a lesklém provedení - detail s nerez dřezem a troubou

Další podobné recenze kuchyní