▷ 10 důvodů, proč si vybrat kuchyni od Gorenje - Gorenje

10 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT KUCHYNĚ gorenje

Zkušenosti

Naše know how prověřilo již více než šedesát let úspěšného působení na evropském trhu a to od roku 1962.

Profesionalita

Jedinečný design našich kuchyní tvoří opravdoví profesionálové, kteří užívají nejnovější technologie, aby vytvořili nadčasové produkty.

3D návrh zdarma

V našich studiích po celé ČR vám poradíme a zdarma* připravíme základní 3D návrh kuchyně pro skutečnou představu o vzhledu vámi vybrané kuchyně.

Komplexní servis

Připravíme pro vás komplexní řešení od návrhu kuchyně, přes realizaci, po dopravu a montáž. Samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis.

Cena na míru

Hledáme ideální poměr mezi kvalitou a cenou. Zároveň jako jedni z největších výrobců domácích spotřebičů v Evropě máme u našich partnerů možnost snížení cen.

Vysoká kvalita

Naše technologie výroby s propracovanými detaily a výběr nejlepších materiálů zaručuje kvalitu, na kterou poskytujeme záruka až 5 let.

Široký výběr

U nás si vybere každý. Několik modelových řad vyhoví nejen těm, kteří milují moderní a osobitý styl, ale i těm, kteří dávají přednost tradici a jistotě.

Ekologická řešení

Ohleduplnost k životnímu prostředí, šetrný provoz a nízká spotřeba energií jsou pro nás při výrobě kuchyní zásadními kritérii.

Výhody proti truhlářům

Garantujeme vám dodání kuchyňského nábytku přesně dle domluvy vč. jeho odborné montáže i korektní řešení případných reklamací, a to i po ukončení zakázky.

Výhody proti diskontním prodejcům

Naším cílem je individuální zakázková výroba, proto je každá naše kuchyň originálem „na míru“, zatímco diskontní prodejci nabízejí převážně „sektorové“ řešení nábytku, často na úkor kvality a designu.