O nás - Gorenje

O nás

Prodejní síť značky KUCHYNĚ gorenje je dovozcem a organizátorem sítě 15 kuchyňských studií v ČR a 2 kuchyňských studií v SR, na kterých nabízíme širokému spektru zákazníků klasické, moderní i rustikální kuchyně v rozmanitém výběru materiálů a to ze dvou specializovaných výrob nábytku v Evropě. Díky tomu u nás naleznete dvě ucelené nábytkové řady PREMIUM a KLASIK. 

Na provozovnách je prodej realizován za pomoci Smluvních partnerů, kteří organizují lokální provoz a zajišťují námi garantované služby. 

Ke všem prodávaným kuchyním nabízíme designově vhodné spotřebiče značky gorenje anebo MORA, dále také příslušenství, které pro vás napříč trhem vybíráme do ucelených specializovaných nabídek. 

Díky tomu si můžete kuchyni v naší síti pořídit nejen vč. dřezů, vodovodních baterií, odpadkových košů či sorterů, ale i sortimentu svítidel, židlí a stolů. Navíc si kuchyňskou sestavu doplnit také nábytkem do obývacího prostoru

Na kuchyňských studiích se můžete setkat s profesionály ve svém oboru a díky dokonalému spojení kvalitních designových produktů a proškoleného personálu získáte individuální přístup a do posledního detailu promyšlené řešení.

Značka KUCHYNĚ gorenje také v roce 2014 získala prestižní ocenění Superbrands a oficiálně vstoupila do elitního klubu nejvýznamnějších značek České republiky.

Produkty společnosti Gorenje obdržely řadu čestných ocenění v přední mezinárodní soutěži Red Dot Design Awards a dalších.


Proč KUCHYNĚ gorenje?

  • rozmanitý výběr materiálů kuchyní (dvířka, pracovní desky, úchytky) s výjimečným designem
  • špičková kvalita vyráběných kuchyní, vysoká funkčnost, praktická řešení organizace prostoru
  • rozmanitý výběr spotřebičů a doplňků s prověřenou kvalitou a cenou
  • světový design ve spojení se spotřebiči zn. Gorenje, které byly navrženy a konstruovány světoznámými designéry jako je Karim Rashid a Ora-Ito, ale také s Gorenje design studiem