Časté dotazy - Gorenje

Časté dotazy

 • Na webových stránkách nabízíte 3D návrh zdarma a nezávaznou kalkulaci. Pokud bych o to měl zájem, jakým způsobem pokračovat?

  Nejprve doporučujeme vybrat si studio ze sítě KUCHYNĚ gorenje ve vašem blízkém okolí. Zkontaktovat se se studiem můžete přímo telefonicky nebo prostřednictvím webového formuláře pro sjednání schůzky. Po odeslání tohoto formuláře budete kontaktováni naším návrhářem do 1 pracovního dne zpět.
  Na sjednanou schůzku je vhodné si přinést alespoň půdorys místnosti. Prodejce s vámi probere informace potřebné ke zpracování návrhu. Poté si domluvíte termín další schůzky, kde spolu projednáte již zpracovaný návrh vaší kuchyně.

 • Je návrh zcela zdarma za každých okolností?

  Návrhem zdarma je myšleno vyhotovení základní vizualizace kuchyňské linky a prezentace ceny na studiu, bez předání či zaslání podkladů. Samotné zpracování návrhu je zcela zdarma a je nezávazné. Zpoplatněno je předání či elektronické odeslání jakékoliv dokumentace návrhu. 
  Cena dalších služeb spojených s návrhem kuchyně (jako jsou instalační plány, zaměření kuchyně aj.) je zpoplatněna dle platného ceníku služeb studia a při objednání kuchyňské linky se odečítá z ceny zakázky.

 • Jaké jsou dodací lhůty kuchyní?

  Dodací lhůty jsou odlišné dle provedení kuchyně. Výroba kuchyně trvá zpravidla 6-9 týdnů v závislosti na zvoleném modelu kuchyně a dodací lhůta je pak tedy v rozmezí 8-11 týdnů (dodací lhůtu ovlivňuje objednávka zakázky, úhrada zálohy po podpisu smlouvy a doprava kuchyně). Dodací doba se ale může při naplnění kapacit, v letních či zimních měsících, prodlužovat. Proto doporučujeme informovat se na nejbližší prodejně o aktuálních termínech.

 • Na vašich stránkách nabízíte výprodejové kuchyně a spotřebiče z expozic. Kde bych mohl/a vidět a koupit danou linku či spotřebič?

  U každé výprodejové kuchyně naleznete informaci, na jakém studiu je kuchyň vystavena, a zároveň kde ji lze zakoupit (některé vzorky nabízí více prodejen).
  Spotřebiče lze zakoupit na kterékoliv z prodejen v síti KUCHYNĚ gorenje, před prodejem vám však prodejce ověří dostupnost výrobku na prodejně, na které je vystaven. 

 • Mám od vás již realizovanou kuchyňskou linku a přál bych si ještě nějaké skříňky doobjednat, je to možné?

  Pokud je provedení vaší kuchyně stále v aktuální nabídce sortimentu, pak je možné skříňky doobjednat. V případě, že by byla kuchyň již vyřazena ze sortimentu, pak se pokusíme vybrat vhodnou alternativu z naší aktuální nabídky. Obrátit se můžete na kteroukoliv pobočku v síti KUCHYNĚ gorenje, ale doporučujeme se dostavit na pobočku, se kterou jste kuchyňskou linku realizovali.

 • Kolik stojí kuchyňská sestava, která je zobrazena na vašich webových stránkách?

  Fotografie zobrazené na našich webových stránkách jsou pouze ilustrativní, nemáme k nim zpracované cenové kalkulace.
  Doporučuji vybrat studio ze sítě KUCHYNĚ gorenje ve vašem blízkém okolí a kontaktovat se s nimi. Návrháři vám rádi návrh zpracují dle vámi zadaných konkrétních rozměrů a kuchyň vám navrhnou přímo na míru. Můžete se objednat i přes formulář pro sjednání schůzky, po odeslání tohoto formuláře budete kontaktováni naším návrhářem do 1 pracovního dne zpět.

 • Mám vaši kuchyň již mnoho let, je po záruce a potřeboval bych vyměnit rozbité kování. Na koho se mám obrátit?

  Bylo by ideální znát číslo zakázky, pod kterou byla kuchyně dodávána, případně alespoň přibližné stáří vaší kuchyňské linky, neboť v roce 2011 jsme přešli k osazování kuchyní nábytkovým kováním firmy BLUM.
  K řešení vaší situace potřebujeme znát přesný typ kování, který byl ve skříni použit. Prosíme tedy o zaslání fotografie otevřené skříně, tak aby byla vidět i pozice dvířek při vyklopení/otevření/vysunutí.
  Poté budeme schopni určit typ kování a nabídnout vám variantu, která pro vás bude nejvhodnější. E-mail můžete zasílat na poptavka@gorenje.cz.

 • Bydlím ve městě, kde není vaše kuchyňské studio. Je i přesto možné zpracovat návrh a kuchyň si u vás objednat?

  V tomto případě Vám doporučujeme využít služeb mobilního návrháře, který přijede až k Vám domů. Většina našich smluvních partnerů mobilní návrháře využívají. Stačí pouze zatelefonovat na studio a doptat se na služby mobilního návrháře. Poté se s nimi již domluvíte na individuálních postupu řešení vaší zakázky.

 • Jaké nabízíte značky spotřebičů?

  Nabízíme spotřebiče naší vlastní značky gorenje a MORA. K těmto spotřebičům vám také nabízíme za výhodnou cenu prodlouženou záruku na 5 let na bezplatný servis. Není lepší kombinace, než-li kuchyně a spotřebiče jedné značky! Vybrat si můžete také z nabídky designových spotřebičů, které budou výborně ladit s designem vaší nové kuchyně.

 • Vyrábíte atypické kuchyně na míru?

  Při navrhování kuchyní vycházíme ze standardizovaných modulů skříněk, ale je možné skříňky do jisté míry rozměrově upravovat. Případně dokážeme některé skříňky či sestavy vyrobit na místě či předpřipravit z objednaných dílců, ale vždy závisí na individuálním posouzení návrhu. Proto doporučujeme sjednat si nezávaznou schůzku a zkonzultovat projekt s naším návrhářem.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Napište nám na poptavka@gorenje.cz.