Společnost Gorenje zahájila spolupráci s předním českým poskytovatelem úvěrů, společností Cetelem - Gorenje
Úterý, 25. listopad 2014

Společnost Gorenje zahájila spolupráci s předním českým poskytovatelem úvěrů, společností Cetelem

Společnost Gorenje zahájila spolupráci s předním českým poskytovatelem úvěrů, společností Cetelem

Společnost Gorenje navázala spolupráci s předním českým poskytovatelem nebankovních úvěrů, společností Cetelem. Díky tomu nyní budou moci zákazníci Gorenje získat úvěry Cetelem přímo na pobočkách kamenných prodejen a využívat výrazně rychlejší vyřízení žádosti o všechny splátkové produkty Cetelem, připravené na míru bez nutnosti hotovosti a za asistence proškoleného personálu. Na webu Cetelem bude navíc zákazníkům k dispozici kalkulačka pro předběžnou kalkulaci splátek.

Skupina Gorenje je jedním z předních evropských výrobců domácích spotřebičů s více než 60letou historií. Všechny domácí spotřebiče jsou založeny na inovativních technologiích, designu a energetické úspornosti. Do skupiny Gorenje patří značky Gorenje, Asko, ATAG, Pelgrim, Upo, Mora, Etna a Körting. Spotřebiče vyráběné pod těmito značkami zvyšují kvalitu života uživatelů již v devadesáti zemích světa.

Hlavní oblastí podnikání skupiny Gorenje je segment domácností, který zahrnuje výrobu velkých a malých domácích spotřebičů, topení, větrání, klimatizace a různých služeb souvisejících s domácností, včetně designu.

Společnost Gorenje má sídlo ve Slovinsku, přičemž je ze všech slovinských společností nejvíce orientována na zahraniční trhy. Až 95 % její produkce směřuje na export. V roce 2013 pro skupinu Gorenje pracovalo 10 639 zaměstnanců, kteří vytvořili celkový obrat ve výši 1,24 mld. Eur.

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
http://www.facebook.com/2media.cz