Výběr z prestižních ocenění pro společnost Gorenje - Gorenje
Pátek, 6. červen 2014

Výběr z prestižních ocenění pro společnost Gorenje

Výběr z prestižních ocenění pro společnost Gorenje
Společnost Gorenje už více než 60 let vybavuje domácnosti po celém světě spolehlivými, úspornými, technologicky vyspělými spotřebiči s výjimečným designem, které jsou současně šetrné k životnímu prostředí. Design, inovace, ekologie jsou po celou dobu pro Gorenje klíčovými tématy, cestou, jak se odlišit od dalších hráčů na globálním trhu. Úspěch této strategie nejlépe dokládá zisk řady mezinárodních odborných ocenění. V posledních letech jsou to například tato ocenění:

2014

Super Brands Award – Komise expertů Brand Council udělila cenu Czech Superbrands Award 2014 společnosti Gorenje s.r.o. – značce KUCHYNĚ gorenje, která se tak zařadila do elitní skupiny nejvýznamnějších značek v České republice, jež mohou sloužit jako příklad úspěšného rozvíjení a dynamického vylepšování brand image.

Red Dot Design Awards – V letošním roce se cenou Red Dot Design Award pyšní inteligentní trouba gorenje s dotykovým displejem TFT. Kombinace technologií a inovací spolu s italským designem přesvědčila porotu, že právě tato trouba si zaslouží stát se součástí exkluzivní kolekce produktů s nejlepším designem na světě.

2013

Golden and Silver CCIS Award – V září 2013 získala gorenje IQcook indukční varná deska zlaté ocenění a nová generace praček a sušiček SensoCare stříbrné. Ceny uděluje slovinská Hospodářská komora (GZS) za nejlepší inovace v předešlém roce.

Plus X Award – Gorenje IQcook indukční varná deska byla oceněna mezinárodní Plus X Award za nejlepší výrobek roku v kategorii domácích spotřebičů. Produkt, který je vybaven technologií IQ senzorů, oslovil odbornou porotou mimořádnou úrovní inovací, vysokou kvalitou, designem a jednoduchým ovládáním.

Red Dot Design Award – Za rok 2013 získala společnost Gorenje celkem pět Red Dot Design Award. Oceněno bylo tepelné čerpadlo gorenje Aerogor, pračka nové generace SensoCare NGPS12 a tři „červené puntíky“ – symboly Red Dot mají varné desky značky atag: modulární plynová varná deska atag Puzello, plynová varná deska atag Magna a atag indukční varná deska s matným povrchem.

2012

Vítěz testu v časopisu dTest – Moderní pekárna chleba Gorenje BM 900 AL zvítězila v testu domácích pekáren publikovaném v respektovaném časopisu dTest. V konkurenci celkem 17 testovaných domácích pekáren dosáhla nejvyššího hodnocení – 75 %.

Red Dot Design Award – Společnost Gorenje získala mezinárodní Red Dot Design Award za inovativní pračku SensoCARE z kolekce nové generace gorenje praček a sušiček a za senzory řízenou indukční varnou desku IQcook.

VIP Test Consumers Association – V nezávislé spotřebitelské mezinárodní zkoušce indukčních varných desek zaznamenala gorenje varná deska IS641AC nadprůměrný výsledek 4,3 a patří tak mezi výrobky doporučené slovinskou Consumers Association.

Shop Retail Design Award – Nadčasový koncept studia KUCHYNĚ gorenje v Interiérovém centru SOHO v Brně-Modřicích se stal jedním ze šesti projektů, které za Českou republiku aspirovaly na postup do užšího výběru kandidátů na zisk respektovaného ocenění Euro Shop Retail Design Award 2012.

Plus X Award – Kombinovaná chladnička RETRO RF 603010 OCH získala Plus X Award za vysokou kvalitu, moderní technologie a šetrnost k životnímu prostředí. Pozoruhodné vlastnosti této legendární chladničky z kolekce Gorenje Retro zaujaly mezinárodní odbornou porotu Plus X Award, kterou tvoří 130 zástupců průmyslu a médií z 32 zemí.

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
http://www.facebook.com/2media.cz