Malé domácí spotřebiče gorenje – spolehliví průvodci na cestě ke zdraví - Gorenje
Sobota, 1. únor 2014

Malé domácí spotřebiče gorenje – spolehliví průvodci na cestě ke zdraví

Malé domácí spotřebiče gorenje – spolehliví průvodci na cestě ke zdraví

Novoroční předsevzetí motivující k ozdravení životního stylu už jsou pomalu zapomenuta, ale blíží se jaro, pak léto a s nimi nové výzvy – jarní detox s komplexní očistou těla od škodlivin, zformování postavy do plavek... Zkrátka nadešel ten správný čas udělat něco pro své zdraví a gorenje k tomu nabízí řadu spolehlivých pomocníků – malých domácích spotřebičů.

Šťávy z čerstvého ovoce a zeleniny jsou základem mnoha očistných i hubnoucích kůr. Nerezový odšťavňovač gorenje JC805E je vybaven extra velkým XXL otvorem pro vkládání celých surovin, což ušetří čas a námahu se zdlouhavým krájením na malé kousky. Ke kvalitě získané šťávy přispívá micro filtr pro dokonalou filtraci a možnost plynule nastavit potřebnou rychlost.

Hned několik výtečných zdravých chodů najednou lze během chvíle přichystat v moderním parním hrnci gorenje FS 900 E. I z dosavadních odpůrců zeleninových jídel se rázem stanou jejich nadšení příznivci – vaření v parním hrnci totiž zelenině zachová nejen všechny živiny prospívající lidskému organismu, ale také svěží chuť, vůni a vzhled. A stejně tak rybám, masu a dalším druhům potravin. Parní hrnec gorenje FS 900 E má navíc funkci Aroma Plus, která umožňuje do speciální nádobky vložit sušené nebo čerstvé bylinky, díky kterým bude vařený pokrm ještě lepší! K dispozici je také funkce Quick Steam – rychlá pára, paměťová funkce usnadňující přípravu oblíbených pokrmů a řada dalších funkcí zvyšujících uživatelský komfort.

Příprava kvalitní, vyvážené stravy si žádá pečlivé dodržování doporučených receptur. Obzvláště při vaření dietních pokrmů se vyplatí dbát na přesné poměry a množství ingrediencí – opravdu snadné je to s elektronickými kuchyňskými váhami gorenje. Součástí nabídky jsou i designové skvosty z dílny proslulého návrháře Karima Rashida, elektronická kuchyňská váha, ale také osobní váha v ultra tenkém provedení. Právě osobní váha je dalším nezbytným průvodcem na cestě za zdravým životním stylem. Umožňuje sledovat dílčí úspěchy v podobě shozených přebytečných kilogramů, což je ta nejlepší motivace!

Díky výkonné sušičce potravin gorenje FKD 24 DW je na stole během chvíle zdravá svačinka – sušené ovoce, zelenina či kousky masa. Sušení je jedním z nejstarších a nejjednodušších způsobů konzervace. Šetrnou dehydratací, odstraněním vody a vlhkosti, zůstává zachována výživová hodnota potravin, příjemně se koncentruje a zvýrazní chuť. Pět velkých (v průměru 31 cm) demontovatelných, výškově nastavitelných zásobníků nabízí spoustu prostoru na sušení, včetně velkých kusů či silných plátků. Jednoduše ovladatelný digitální časovač s LED displejem lze nastavit na 30 min. až 19 hod. a 30 min., rozsah použitelných teplot je 35 ℃ až 70 ℃.

Malé domácí spotřebiče gorenje jsou v prodeji v síti kuchyňských studií KUCHYNĚ gorenje, v obchodech s elektronikou po celé republice i v e-shopech.  Malé domácí spotřebiče gorenje se vyrábějí s využitím nejmodernějších technologií a jsou opatřeny náležitými certifikáty stvrzujícími jejich bezpečný provoz. Svou kvalitou, technologickou vyspělostí a designem uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
http://www.facebook.com/2media.cz