Unikátní růžové retro chladničky gorenje v aukcích na podporu boje proti rakovině prsu - Gorenje
Středa, 16. říjen 2013

Unikátní růžové retro chladničky gorenje v aukcích na podporu boje proti rakovině prsu

Unikátní růžové retro chladničky gorenje v aukcích na podporu boje proti rakovině prsu

Společnost Gorenje věnovala šest originálních růžových retro chladniček, zdobených stuhou ze stříbra z renomované šperkařské dílny Celje Zlatarna ve Slovinsku do charitativních aukcí po celé Evropě. Všechny finanční prostředky získané prodejem těchto chladniček byly věnovány institucím specializovaným na včasnou prevenci a léčbu rakoviny prsu a modernizaci zdravotnického vybavení pro včasnou detekci karcinomu. Po úspěšných dražbách v Moskvě, Londýně, Norsku, Slovinsku a dvou v Chorvatsku, kde roztomilé růžové chladničky vzbudily velký zájem a jejich prodej vynesl několik stovek eur, se Gorenje prostřednictvím on-line charitativní aukce zapojilo do kampaně Knæk Cancer v Dánsku. Je zřejmé, že Gorenje dlouhodobě aktivně pomáhá tam, kde je třeba a svými výrobky dokáže oslovit mnoho velkorysých lidí, ochotných přispět na dobrou věc.

Gorenje růžové retro chladničky byly inspirovány Gorenje Retro Collection, velmi populární kolekcí chladniček, které jsou nejen úsporné, ale přinášejí také moderní technologie s okouzlujícím nádechem nostalgie. Gorenje Retro Collection je reakcí na současný trend, kdy zákazníci požadují větší míru individualismu, atraktivní a osvěžující barvy ve své kuchyni. Každý si tak může vybrat podle svého vkusu ze tří  různých stylů: Chic, Vintage a Funky. Která barva chladničky se nejlépe hodí právě k vaší osobnosti odhalí jednoduchý test na stránkách http://www.gorenje.com/retro/cz/.

Charakteristickým znakem celé kolekce Gorenje Retro Collection je zaoblený konvexní design. Chladničky se vyznačují mimořádně úsporným provozem, což dokládá zařazení do energetické třídy A++. Prodávají se ve třech provedeních – chladnička dole a mrazák nahoře (výška 173 cm), chladnička nahoře a mrazák dole (výška 189 cm) a jednodvéřové chladničky (výška 154 cm). Součástí výbavy jsou skleněné police a řada praktických detailů, například držák na láhev nebo velká úložná nádoba na zeleninu. O optimální kondici uskladněných potravin se starají inovativní funkce, jako Fast Freeze (rychlé zmrazování), Super Cool (rychlé zchlazení po velkém nákupu), ventilátor zajišťující rovnoměrné proudění vzduchu pro udržení maximální  čerstvosti potravin a další.