Nová kolekce domácích spotřebičů Gorenje Simplicity 2 … Nádherné. Prosté. Cenově dostupné. - Gorenje
Středa, 4. září 2013

Nová kolekce domácích spotřebičů Gorenje Simplicity 2 … Nádherné. Prosté. Cenově dostupné.

Nová kolekce domácích spotřebičů Gorenje Simplicity 2 … Nádherné. Prosté. Cenově dostupné.

Gorenje představuje novou kolekci spotřebičů Gorenje Simplicity s moderním designem, jednoduchým ovládáním, adaptivní technologií a vynikající cenou. Nová kolekce Gorenje Simplicity 2, charakteristická dokonalými liniemi a minimalistickou jednoduchostí, osloví každého, kdo má rád čistý design a nemá čas na čtení návodů či složité ovládání, pro koho je důležitý styl a design a preferuje technologicky vyspělé a úsporné spotřebiče, které se harmonicky snoubí se vzhledem místnosti a vytvářejí její čistý obraz.

Domácí spotřebiče Gorenje Simplicity 2 s jednotným designem jsou k dispozici v černé nebo bílé barvě. Kolekce zahrnuje moderní trouby, špičkové varné desky, chladničky s unikátní adaptivní technologií, mikrovlnné trouby, pračky a sušičky se senzorovým ovládáním. S Gorenje Simplicity 2 dostanete technologicky vyspělé značkové spotřebiče za mimořádné ceny, protože platíte jen za to, co opravdu potřebujete.

Nová kolekce Gorenje Simplicity 2 je jasnou volbou hned z několika důvodů:

Logické ovládání – u spotřebičů řady Gorenje Simplicity 2 je nejpoužívanější a nejpohodlnější nastavení ihned po ruce – prostřednictvím jediného knoflíku. Adapt Tech – moderní spotřebiče si pamatují vaše osobní volby a při dalším použití je nabízejí. Stačí už jen potvrdit zmáčknutím knoflíku. Kompaktní design – jednoduchý, čistý a minimalistický styl, prvotřídní materiály a ergonomie umožňují začlenění spotřebičů do každé domácnosti. Nová kolekce je představena v černé a bílé variantě. Skvělá cena a další úspora – nejenže jsou tyto spotřebiče cenově výhodné, ale nabízejí i okamžitou úsporu. Nejmodernější technologie zaručuje, že platíte pouze za to, co skutečně potřebujete, a to z dlouhodobého hlediska přináší další úspory.

Trouby

Díky funkci AdaptBake si trouba zapamatuje nastavení teploty pro každý předvolený program a při dalším použití vám nabídne poslední nebo nejčastěji používané nastavení. Jednoduché a jasné dotykové ovládání s elektronickým programovacím časovým spínačem umožňuje nastavit dobu vaření a vybrat správnou teplotu. Povrch časového spínače je zcela hladký a snadno se čistí. Systém zavírání dvířek trouby GentleClose je mimořádně pohodlný, dvířka se zavírají jemně a bezhlučně bez ohledu na vynaloženou sílu. Mezi přednastavenými programy nechybí speciální zavařovací program.

Varné desky

Plynové varné desky jsou vybaveny ergonomicky tvarovaným knoflíkem s vestavěným elektronickým časovým spínačem, umožňujícím nastavení doby vaření (až 99 minut). Po uplynutí nastavené doby se ozve akustický signál a plynový hořák se automaticky vypne. Litinové rošty zvyšují stabilitu a vylepšují vzhled plynové varné desky. Jsou vyrobeny z materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost i vůči těm nejvyšším teplotám.

Indukční varné desky pracují pozoruhodně rychle a účinně, příprava výtečného a zdravého jídla je s nimi opravdu snadná. Funkce SuperBoost pro rychlý a výkonný chod umožňuje ještě rychlejší a účinnější vaření, které šetří energii i váš čas. Pro každou varnou zónu lze samostatně nastavit dobu vaření, po jejím uplynutí se ozve akustický signál a časový spínač automaticky vypne varnou zónu. Automatický systém BoilControl dokáže dočasně upravit výstupní výkon varné zóny, ta pracuje zprvu na maximální výkon a poté udržuje teplotu na požadované výši, aby se zamezilo přetékání nebo rozvaření jídla.

Chladničky

Přizpůsobivý inteligentní systém AdaptCool po dobu několika týdnů sleduje, analyzuje a zaznamenává chod chladničky. Následně je její provoz, zvláště udržování nastavené teploty a výsledná spotřeba energie, upraven podle zjištěného schématu. Po otevření dvířek tak teplota potravin nestoupne jako u běžných chladniček, což zamezí rozvoji bakterií. Intenzivní 360° cirkulace vzduchu MultiFlow, vytvářená vícenásobným vyfukováním studeného vzduchu přes ventilační otvory umístěné ve sloupci na zadní stěně chladničky, zajišťuje stálou a neměnnou teplotu v celém prostoru chladničky. Chladničky jsou vybaveny také revolučním systémem IonAir, který udržuje potraviny čerstvé a chutné až o 10 dní déle. Ionty vytvářené v chladničce zlikvidují 95 % bakterií, virů, plynů a pachů a spolehlivě zařídí, aby byl vzduch ve vaší chladničce stále svěží. Moderní technologie NoFrost využívá intenzivní cirkulace studeného vzduchu k odstranění vlhkosti z mrazáku. Díky tomu se na potravinách netvoří námraza a na vnitřních plochách spotřebiče se nevytváří ledová vrstva.

Digestoře

V modu automatického provozu senzor v kuchyňské digestoři rozpozná nečistoty ve vzduchu, páry a plyny uvolňované při vaření a podle toho uzpůsobí rychlost ventilátoru – a dokonce ventilátor zastaví, jakmile už nebude zapotřebí. Kromě výkonu se digestoře pyšní prvotřídními materiály, jako je nerezová ocel ve spojení se sklem. Spolu s atraktivním designem digestoře dokážou při provozu poskytnout i vysoce praktické osvětlení plotny sporáku, včetně silnějšího, a přitom úspornějšího halogenové osvětlení. Kovové filtry v digestořích, které jsou navrženy tak, aby odstraňovaly částečky tuku, lze snadno vyjmout a vyčistit. Můžete je umýt ručně nebo v myčce s použitím programu pro jemné mytí.a

Pračky

Pračka si zapamatuje vaše nastavení pro každý cyklus odstřeďování u každého přednastaveného programu. Četné senzory neustále sledují proces praní, automaticky jej upraví podle zvoleného programu, druhu a váhy prádla. Pračky z řady Gorenje Simplicity 2 nabízejí možnost odložit spuštění pracího cyklu až o 24 hodin, díky tomu můžete využít nižší tarif pro odběr elektřiny. Všechna inovační řešení, jako například efektivní programové algoritmy, prací buben OptiDrum a optimální systém namáčení spolu s inteligentní technologií čidel SensorIQ, zajišťují vynikající energetickou účinnost. Špičkové modely se pyšní třídou energetické účinnosti A+++, což znamená, že spotřebovávají o 30 % méně energie než spotřebiče energetické třídy A.

Sušičky

Sušička si zapamatuje, zda jste v konkrétním programu použili funkci ExtraDry, nižší teplotu sušení, funkci osvěžení nebo funkci zabraňující zmačkání. Součástí řady Gorenje Simplicity 2 je kondenzační sušička vybavená tepelným čerpadlem – jde o jediný spotřebič pro domácnost, který využívá jak chladicí, tak ohřívací část tepelného čerpadla. Plné využití vede až k 50procentnímu snížení spotřeby energie ve srovnání s třídou A. Kondenzátorové sušičky s tepelným čerpadlem mají unikátní systém foukání vzduchu, který umožňuje přivádět teplý suchý vzduch do bubnu dvěma vzduchovými otvory, protože buben se otáčí oběma směry. Začátek procesu sušení lze naprogramovat až 24 hodin předem.

Nová kolekce Gorenje Simplicity 2.  Méně rozhodování. Více života! It´s so me!

Kontakty

Oficiální stránky GORENJE: www.gorenje.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz
http://www.facebook.com/2media.cz