Kuchyně Strašnice - Gorenje

Kuchyně Strašnice

Kuchyňské studio Praha 10

Adresa: Starostrašnická 32, 100 00 Praha 10 - Strašnice - Ukázat na mapě
Telefon: 274 778 321, 603 845 474 
E-mailinfo@g-kuchyne.cz 
Webwww.g-kuchyne.cz  
Otevírací doba: Po-Pá: 10:00-18:00, So: po dohodě


Přístup pro naše zákazníky: není bohužel bezbariérový (4 prudké schody)

Interiér studia

Nabízené kuchyně

Recenze od zákazníků

Datum: říjen 2019
"Dobrý den,
chtěl bych poděkovat týmu Strašnické pobočky Gorenje. Obešli jsme pár studií a nikde se nám nedostalo takové péče jako v Gorenje na ulici Starostrašnická. Řešení kuchyně bylo od začátku naprosto profesionální a výsledek je dokonalý. Paní na pobočce jsou velké profesionálky, od návrhu, přes zaměření, následné konzultace a řešení veškerých detailů jsme byli velice spokojeni. Celou akci završili sehraní montéři, kteří přijeli na domluvenou hodinu a celou kuchyni během jednoho dne složili. Při výdeji zboží ze skladu došlo k chybě, kdy zřejmě skladník vydal špatný dřez. Během pár hodin nám byl dodán správný, a toho si také cením, protože tohle pro vás neudělá každý. Díky této bleskové akci se dokončila instalace kuchyně za jeden den a večer byla kuchyně 100% funkční. Gorenje Starostrašnická 100% doporučuji.
M.K. z Prahy"

Návrhář: Martina Černá
Datum: duben 2019
"Vážení přátelé,
dovolte nám poděkovat za skvělé služby paní architektky Martiny Černé z Vašeho studia na Starostrašnické ulici v Praze 10.
Po 35 letech používání kuchyně jsme se rozhodli, že je již nutná výměna za kuchyňku novou. Nechali jsme si zpracovat několik návrhů, včetně cenových rozpočtů, od různých výrobců/dodavatelů.
Již při prvním setkání s paní Martinou Černou jsme věděli, že je to oproti konkurenci ten správný člověk, se kterým bychom rádi řešili naše požadavky.Ona se nám již od počátku plně věnovala. Neměli jsme zcela ucelenou představu (v množství nabízených typů kuchyní, spotřebičů a všeho, cos novou kuchyní souvisí, jsme byli úplně ztraceni). Paní Černá projevila velkou trpělivost spojenou s naprosto profesionálním přístupem k nám. Pomohla nám vybrat typ kuchyně, který se líbí celé rodině, nám i naši dospělým dětem, je to nadčasový styl a všichni jsme z nádherné kuchyně nadšení.
Za to jí velice, celá rodina, ještě jednou děkujeme.
Také děkujeme panu technikovi Markovi, který nám vždy s ochotou a fundovaně ve všem poradil.
Také bychom se rádi zmínili o panu Řezníčkovi a jeho panu kolegovi, kteří nám kuchyňku instalovali. Jsou to profesionálové na svém místě. Práci odvedli skvěle, ve všem, co bylo potřeba, poradili, byli ochotní a vstřícní. Také i jim patří velký dík.
Až budeme mít kuchyňské prostory kompletně dodělané, pošlu Vám fotku:-).
Přejeme celé firmě hodně dalších spokojených zákazníků!
S úctou,
B.K."

Návrhář: Martina Černá
Datum: duben 2019
"Dobrý den,
ráda bych tímto emailem napsala recenzi na Kuchyňské studio Gorenje, pobočka Starostrašnická 32, Praha 10.
Jednaní s paní Černou a Dvořákovu bylo naprosto výjimečné od prvního setkání, celá konverzace ohledně plánování kuchyně s mými požadavky a změnami byla bleskově vyřešena s lidským přístupem a obě dámy si zaslouží velkou pochvalu.
Ještě více jsme byli s manželem překvapeni, když se naše nová kuchyň začala montovat... Pánové Řezníček a Tandara přijeli přesně na čas a tempo a preciznost jejich práce byla obdivuhodná! Kuchyň se díky nim povedla na 100% a neustále se na ni chodím dívat s úsměvem...
Celému tomuto týmu bych prostřednictvím velmi pozitivní recenze ještě jednou poděkovala!!!
S pozdravem
Nikola Niklová"

Návrhář: Martina Černá
Datum: 25. 4. 2018
"Dobrý den, paní Černá,
Chtěl bych vám paní Černá i vašemu týmu tímto moc poděkovat za vaše hezké jednání, pečlivost, přesnost a dodržení termínu a zvlášť velký dík vašemu týmu, který jste poslala na montáž kuchyně. Kluci byli profesionální, se vším se se mnou poradili a mně mnoho radili. Byli prostě výborní.
Já jsem spokojený a zvlášť moje manželka, ta z toho má největší radost.
Ještě jednou děkuji.
S pozdravem
Briki Hacene"

Návrhář: Martina Černá
Datum: 18. 2. 2017
"Vážený pane obchodní řediteli,
chci Vás touto cestou informovat o skvělé práci paní Martiny Černé ze Studia Gorenje v Praze 10, Starostrašnická. Kupovala jsem nový byt, naplánovaly jsme kuchyň a já jsem začala mít problémy s developerem ohledně vývodu trubek nad kuchyňskou linkou. Takže se celý projekt předělával, opakovaně se to řešilo i v bytě. Nebýt paní Černé, její ochoty, empatie a profesionálního přístupu, vůbec nevím jak bych to zvládla. Gratuluji že máte takovéto pracovníky.
I montáž prováděná panem Řezníčkem a jeho kolegou byla perfektní.
Jsem ráda, že jsem si zadala kuchyň od firmy Gorenje a všem jí vřele doporučuji. Kéž by všechny firmy s kterými jsem přišla během stavby a vybavování bytu měly tak perfektní profesionály jako je paní Martina Černá.
Děkuji
MUDr Eva Šimánková
Modrého 11
Praha 9 - Hloubětín
P.S.: Kuchyň je ještě navíc krásná"