Soutěž o slevu 100 000 Kč na kuchyně - Gorenje

Soutěž byla ukončena.

Děkujeme všem účastníkům za krásná videa i za poslané hlasy!
1. místo: Lucie Šerá - ▷soutěžní video
2. místo: Pavel Pelc - ▷soutěžní video
3. místo: Pavel Jahelka - ▷soutěžní video

Co se líbí zákazníkům na kuchyních gorenje? Podívejte se na jejich soutěžní videa.

Co musíte udělat

Plánujete si pořídit novou kuchyni nebo už ji od nás máte? Pro všechny, kteří si od 1. ledna 2016 do 31. října 2017 koupí nebo již koupili novou kuchyni od gorenje, máme skvělou šanci zúčastnit se soutěže a získat slevu 100 000 Kč z ceny zakoupené kuchyně. Další dva ocenění získají malé domácí spotřebiče v celkově hodnotě 18 980 Kč.

Zkuste si odpovědět na otázku: Co máte na své kuchyni nejraději? Jsou to chvíle s rodinou, když ráno začínáte nový den společnou snídani? Nebo je to barva a styl kuchyně, který obdivuje každý, kdo do vaší kuchyně zavítá? Chtěli bychom vědět, jak se ve vaší kuchyni cítíte, jak si ji užíváte a jak kuchyně dotváří váš domov.

Co musíte udělat

Natočte krátké video s tématem „Co mám na své kuchyni gorenje nejraději“ a pošlete nám jej podle návodu v části Průběh soutěže. Můžete se svou rodinou zahrát krátkou scénku nebo nám jen na videu popsat a ukázat, co vás na kuchyni nejvíce těší. Pokud teprve čekáte na montáž vaší kuchyně, pak nechte rozehrát vaši fantazii a představte si, že již ve své kuchyni opravdu jste. 

Délka videa: maximálně dvě minuty
Možné formáty videa: mov, mpeg4, mp4, avi, wmv, mpegps, flv, 3gpp, WebM

Inspirace od Pavla Cejnara:

Kdo může soutěžit

Soutěžit můžou všichni, kteří v termínu od 1. ledna 2016 do 31. října 2017 v jakémkoli kuchyňském studiu gorenje uzavřou nebo uzavřeli smlouvu a zaplatí smluvenou částku za kuchyni.

Průběh soutěže

Registrujte se vyplněním formuláře na této stránce, v němž vyjádříte svůj souhlas se soutěžními podmínkami. Poté nám nejpozději do 31.10.2017 pošlete soutěžní videa. 
Při poslání zásilky i ve formuláři budete vyplňovat svou e-mailovou adresu, použijte prosím na obou místech stejný e-mail. Video pošlete prostřednictvím portálu Úschovna: www.uschovna.cz/poslat-zasilku na e-mail soutez@gorenje.cz

Poté odborná porota vybere nejlepší videa, která budou 7. listopadu 2017 publikována na YouTube kanálu KUCHYNĚ gorenje. Do 21. listopadu 2017 bude možné pro jednotlivá videa hlasovat za pomoci Líbí se mi (palec nahoru). První místo v soutěži vybere naše odborná porota z těch videí, které získají minimálně 30 Líbí se mi, druhé a třetí místo získají videa, která budou mít nejvíce Líbí se mi. Soutěž bude vyhlášena 22. listopadu 2017.

Úplná pravidla a podmínky soutěže naleznete zde

Co můžete vyhrát

1. místo: poukaz na slevu z ceny kuchyně značky gorenje v hodnotě 100 000 Kč
2. místo: kuchyňský robot MMC1500BK v hodnotě 11 990 Kč
3. místo: víceúčelový mixér BPC2B v hodnotě 6 990 Kč