IFA 2016 - Gorenje
1

IFA 2016

Den s Gorenje má 25 hodin. Když navrhujeme a vytváříme naše výrobky, děláme je pořád jednoduchými, abychom poskytli našim zákazníkům to, co my všichni chceme nejvíce. Čas.

Navštivte nás na největším veletrhu spotřební elektroniky a domácích zařízení IFA' 16 v Berlíně 2.-7. září a objevte jednoduchou stránku života. Přidejte se k nám na cestě, která odhalí novou generaci myček SmartFlex, představujících další krok vpřed v evoluci našich výrobků. Ale tato cesta tady nekončí. Nová výrobní série Ora-Їto a lednice Gorenje Retro VW, vytvořené ve spolupráci se společností Volkswagen, jsou pouze některými z hlavních bodů tohoto roku.

Nechte si čas pro inspiraci!

Ve spolupráci s německým výrobcem aut VW jsme převzali design VW Minibusu a použili jej jako základ pro vytvoření speciální série našich populárních retro lednic, které budou jistě evokovat obdiv a nostalgii společně s udržením čerstvosti a zdraví Vašeho jídla po delší dobu díky vyspělé IonGeneration technologii. Čerstvá a nadčasová vevnitř i zvenku. Teď můžete tohoto nezapomenutelného veterána „zaparkovat“ přímo ve Vaší kuchyni.

Speciální VW retro série od Gorenje se svým známým dvoubarevným předkem a velikým VW logem vypadá skutečně téměř jako čtyřkolový VW karavan. Je k dispozici v klasické baby modré nebo bordové v kombinaci s barvou champagne spolu s VW logem a chromovanými dekorativními prvky. Tato Retro Special série od společnosti Gorenje bude stylovým doplňkem jakékoliv domácnosti bez ohledu na to, kde ji „zaparkujete“.

Určite se na ni přijďte podívat do stánku Gorenje na IFA 2016, kde bude rozhodně patřit mezi hvězdy výstavy!

Andrej Kuhar se narodil ve městě Petanjci v Zámuří ve Slovinsku. Po ukončení kulinářské školy v městě Radenci navštívil Německo. Nejdříve jako turista, ale po revoluci "nouvelle cuisine", kterou zahájil Paul Bocuse, se rozhodl v Německu zůstat. V roce 1985 složil Andrej odbornou zkoušku v IHK Frankfurt, která byla důležitým mezníkem v jeho kuchařské kariéře. I když byly jeho kulinářské schopnosti všeobecně známé, tento úspěch pozvedl jeho sedůvěru a umožnil mu být mentorem pro další začínající kuchaře.

Během své bohaté a plodné kariéry Andrej získal michelinskou hvězdu 6krát ve dvou různých německých restauracích a získal řadu dalších ocenění a uznání. Po návratu do Slovinska převzal Andrej otěže kuchyně v hotelu Vila Bled a později v restauraci Promenada Gourmet a Maxim. V současnosti je hlavním kuchařem restaurace společnosti Gorenje Vila Herberstein ve městě Velenje ve Slovinsku. 

Andrej je náruživým zastáncem místně vypěstovaných potravin, přičemž drží krok s moderními kulinářskými trendy, i když pořád následuje svou vlastní chuť.

V společnosti Gorenje jsme spolupracovali s Andrejem na rozvoji a testování našich výrobků. Spolu jsme vytvořili Šéfkuchařovu kolekci malých kuchyňských zařízení, která jsou vytvořena pro vášnivé domácí kutily mající zájem mít doma kvalitnější výrobky pro jejich kulinářské výkony. Už po několik let je Andrej také naším partnerem při vytváření zážitků u vaření naživo pro návštěvníky stánku Gorenje na IFA Berlín.

ČAS PRO VYCHUTNÁVÁNÍ

Ve spolupráci s naším šéfkuchařem Andrejem Kuharem, se 6 Michelinskými hvězdami, jsme připravili sérii receptů, které představují vzácnou a vzrušující kombinaci ingrediencí. Každé jídlo je v něčem unikátní. Je čas vychutnat si chutě světa.

ČAS BÝT VYNALÉZAVÝ

Jak nerozvařit těstoviny? Jak udělat z tmavé polévky světlou? Nebo jak připravit těstoviny s kuchyňským robotem? Šéfkuchař Andrej Kuhar, oceněný šesti michelinskými hvězdami, se s Vámi podělí o své tipy a triky, které Vám pomůžou zlepšit Vaše kulinářské dovednosti a společně s nimi Vám ulehčí život.