70 let Gorenje - Gorenje
SOUČÁSTÍ TRADICE. SOUČÁSTÍ RODINY.JIŽ 70 LET.
1

Každý den se staráme, aby vše běželo hladce.

Z generace na generaci jsou domácí spotřebiče Gorenje již 70 let součástí rodinné tradice. Jako značka žijeme v srdci vašeho domova a každodenního života v domácnosti. Naším úkolem je proto zjednodušit vaše každodenní práce tak, aby váš život byl méně komplikovaný a příjemnější. Jsme po vaší straně u důležitých životních milníků a v každodenních chvílích, kdy je třeba vyřešit malé problémy. Takže se můžete soustředit na lidi, kteří vás dělají šťastnými a na věci, které se vám líbí.

Zjednodušte život. Užijte si to naplno.

Proč zvolit Gorenje?

Široký výběr Široký výběr
Dostupná kvalita Dostupná kvalita
Užitečné výhody Užitečné výhody
Komfort bezstarostnosti Komfort bezstarostnosti
Pomoc zákazníkům Pomoc zákazníkům

Široký výber

Prozkoumejte inovativní velké a malé domácí spotřebiče, které vám usnadní život. Nechte se inspirovat designovými kolekcemi, které podporují výrazný životní styl Simplicity, Classico, Retro a designovými liniemi, podepsanými světoznámými návrháři Ora-Ïto, Starck, Karim.

Dostupná kvalita

Domácí spotřebiče Gorenje jsou odolné, efektivní a úsporné. Poskytují vynikající kvalitu a moderní design za přiměřenou cenu. Důvěřujte uznanému a oceněnému designu na globálním trhu.

Užitečné výhody

Když zvolíte spotřebič Gorenje, zvolíte skutečně obsluhu bez námahy, spolehlivou a účinnou technologii postavenou na vašich potřebách. Rozhodnete se žít zdravě, vždy očekávat vynikající výsledky, užívat si flexibility a vedení. Rozhodnete se zjednodušit vaše domácí práce, od nejmenších každodenních okamžiků až po největší životní události.

Komfort bezstarostnosti

Využijte možnost prodloužení záruky na 10 nebo 15 let na vybrané velké domácí spotřebiče a dobře organizovanou servisní síť vyškolených odborníků. Poskytujeme rychlou reakci – první kontakt se zákazníkem do 24 hodin od nahlášení problému - originální náhradní díly a příslušenství máme skladem. Servisní podporu získáte i po uplynutí záruční doby.

Pomoc zákazníkům

Zajistěte si pohodlné online objednání servisu nebo originálních náhradních dílů, na bezplatné 24/7 asistenční lince: Bezplatná linka 800 105 505. Zaregistrujte svůj spotřebič pro nejrychlejší zajištění podpory a dalších výhod. Odpovědi na nejčastější otázky naleznete zde.

Soutěž #gorenjemoments

Bylo Gorenje součástí vašeho rodinného života? Máte doma spotřebiče Gorenje? Sdílejte s námi své hřejivé, přátelské, zábavné nebo rodinné #gorenjemoments. Jediné, co musíte udělat, je vyfotografovat se s vaším oblíbeným domácím spotřebičem Gorenje a získáte tak šanci vyhrát pěkné ceny.

Pravidla a podmínky