Květen 2017 Pokud se zpráva nezobrazí, otevřít v prohlížeči.
 
 
 
  Gorenje  
 
 
 
 
 
 
Marketingový a produktový newsletter 05/2017
 
 

Vážení obchodní partneři a kolegové,

dovolte, abychom vám zaslali květnové vydání newslettru s novinkami o značkách gorenje a Kuchyně gorenje.

Přeji příjemný den.


S pozdravem,

Váš team gorenje

 
 
Postarají se samy o sebe s funkcí TotalDry. Nové myčky gorenje SmartFlex
 
Promoční akce na podporu myček z nové řady SmarFlex odstartovala 20. dubna.
 
Protože věříme, že jsou naše produkty kvalitní a naši zákazníci s nimi budou spokojeni, nabízíme jim možnost 3 měsíčního vyzkoušení nových myček s funkcí TotalDry s možností bezplatného vrácení. K zakoupené myčce pak zákazníci dostanou jako dárek mytí na 5 měsíců zdarma v podobě tablet quantum a čistič myčky Finish. Promo akce bude podpořena silnou mediální kampaní v TV, outdooru, tisku, internetu a v místě prodeje. 
 
Více
 
 
Záruka na Inverter PowerDrive u myček SmartFlex a praček SensoCare
 
Aby bylo možné našim zákazníkům nabídnout nejlepší řešení, nabízíme extra prodlouženou záruku zdarma. Myčky nádobí Gorenje SmartFlex a pračky SensoCare jsou velmi kvalitní a odolné. Díky inovativní technologii invertorového motoru PowerDrive mohou zákazníci získat extra 10 letou záruku na motor. 
 
Více
 
Registrace
 
 
 
Nové vestavné chladničky gorenje NatureFresh jsou plné přirozené svěžesti
 
Představujeme novou generaci vestavných chladniček NatureFresh, které nabízí množství pokročilých funkcí. Systémy v interiéru chladničky jsou inspirovány děním v přírodě – udržují proces fotosyntézy, kontrolují hladinu vlhkosti a poskytují přirozený přísun čerstvého vzduchu. Mezi nové funkce patří VitaLight udržující přirozený proces zrání, SmartHumidity zachovávající vlhkost na optimální úrovni, IonAir s DynamiCooling obohacující vzduch v chladničce o záporné ionty, které ničí zápach nebo NoFrost DualAdvance systém dvojité cirkulace vzduchu zabraňující hromadění námrazy na potravinách a tvorbě ledu na stěnách mrazničky.
 
Více
 
 
Nový tvar a vlastnosti odsavačů par
 
Nové modely odsavačů Gorenje par jsou vybaveny novým inovativním tvarem speciálně zakřiveného skla, které zachytí více páry, mastnotu a pachy jako standardní konstrukce odsavače.
 
Více
 
 
Kolekce malých domácích spotřebičů Gorenje Vitaway
 
Nové produkty řady Vitaway byly navrženy, aby podpořily zdravou životosprávu a nabídly konzumaci nezpracovaných potravin, plných minerálů, vitamínů energie a vitality. V této řadě představujeme extra výkonný mixer BPC2B, který připraví oblíbené delikatesy snadno a rychle, lis na olej OP650W, který lisuje s minimální teplotou 49 stupňů a tak uchovává vitamíny a minerály. Dále pak odšťavňovač JC4800VWY, který rychlostí 70 otáček za minutu zpracuje ovoce a zeleninu a oddělí šťávu a dřeň. Nutri Power blender BM 1000W pro rychlou přípravu snídaně či kvalitní svačiny v podobě hebkých koktejlů či pyré. A nádobí na vaření v páře ST0, které zachová při vaření všechny živiny prospívající lidskému organismu při zachování svěží chuti a vůně.
 
Více
 
 
 
Marketingové info KUCHYNĚ Gorenje
 
Dny Marianne a Nákupy s Ona Dnes
 
Již každoročně se účastníme oblíbených Nákupů s Ona Dnes. Na naše kuchyně získáte slevu 30%
 
 
Spolupráce s RaiffeisenBank
 
Zaměstnancům RaiffeisenBank nabízíme slevu 30% na nábytek KUCHYNĚ gorenje do 30.6.2017.
 
 
 
 
   
 
www.gorenje.cz
 
Odhlásit