NO FROST. NO PROBLEMS.
Pokud se zpráva nezobrazí, otevřít v prohlížeči. Gorenje
V GORENJE SE VŽDY SNAŽÍME O SPOJENÍ UŽITEČNÝCH TECHNOLOGIÍ S KRÁSNÝM DESIGNEM.

Naše produkty vám umožňují naplno si užívat života, jsou onou pomyslnou tečkou, korunující dokonalost vašeho domova. Zákazníkům po celém světě nabízíme nejlepší vynálezy zabalené do pečlivě vybraných barev a materiálů. Dlouhodobá péče, neúnavné zdolávání nových výzev, důraz na design, funkčnost a praktičnost – díky těmto atributům přináší Gorenje řadu benefitů. Uživatel je pro nás středobodem všeho.

Na cestě ke vzrušující budoucnosti chceme prozkoumat a využít všechny možnosti, které mohou do našich životů přinést technologie. Gorenje je vždy o krok napřed. Dává svým zákazníkům nekonečně mnoho možností, jak si zjednodušit a zpříjemnit život.

Chladnička s mrazničkou patří k základnímu vybavení každé domácnosti, což je důvod, proč jejich vývoji věnujeme speciální péči. Vylepšená NoFrost Plus technologie je navržena tak, aby chytře splňovala nároky moderního života. Umožňuje efektivnější cirkulaci chladného vzduchu, tím eliminuje vlhkost a zabraňuje hromadění námrazy uvnitř spotřebiče, na policích a uskladněných potravinách.

Máme společný cíl – uchovat potraviny chutné a zdravé.

Technologie Gorenje NoFrost udržuje vnitřní prostor se všemi šuplíky a policemi s mraženými dobrotami čistý a bez námrazy, zůstává tak dost místa na vše, co v chladničce potřebujete uložit.

A protože není třeba nic odmrazovat ani čistit, můžete trávit více času věcmi, které vás baví.

Našim zákazníkům nabízíme jen ty nejlepší technologie, méně spotřebované energie a více svěžesti pro potraviny.

Akce No Frost Plus chladničky s dárkem
Od 20. května do 31. srpna (nebo do vyprodání zásob) zákazníci k zakoupené chladničce gorenje s technologií NoFrost Plus získají DÁREK ZDARMA – malý spotřebič gorenje v hodnotě až 3 999 Kč. Na výběr je některý z devatenácti užitečných pomocníků do kuchyně, od grilu přes mixér, vysavač, sadu nádobí až po multifunkční hrnec, parní generátor nebo odšťavňovač.

Těšíme se na naši společnou budoucnost!


Váš tým gorenje
Odhlásit www.gorenje.cz Facebookwww.youtube.com/channel/UCHiB6uLjfUXnPiApU30ddtw