Newsletter 04/2016
Pokud se zpráva nezobrazí, otevřít v prohlížeči. Gorenje
Marketing & Product Newsletter 04/2016

Vážení obchodní partneři a kolegové,

dovolte, abychom vám zaslali dubnové vydání newslettru s novinkami o značkách gorenje, MORA a Kuchyně gorenje.

Přeji příjemný den.

S pozdravem,

Váš tým gorenje

Marketingové info gorenje
Nová kolekce kuchyňských spotřebičů Gorenje Infinity: Dotek nevšední krásy u vás doma
Gorenje rozšiřuje sortiment oblíbených designových řad o nepřehlédnutelnou novinku – kolekci kuchyňských spotřebičů Gorenje Infinity. Po úspěšné premiéře na světovém veletrhu IFA v Berlíně je nyní dostupná také na českém trhu. Trouby, varné desky, odsavače par, mikrovlnné trouby Gorenje Infinity jsou navrženy v moderním minimalistickém designu v lesklém černém nebo decentním slonovinovém provedení. Ústředními body okouzlujícího vzhledu kolekce jsou propracované vintage detaily, ovládací knoflíky, rukojeti a skleněná dvířka. Gorenje Infinity je výborným řešením pro ty, kteří hledají kombinaci funkčnosti a nadčasové klasiky v technologicky vyspělých kuchyňských spotřebičích.
Gorenje by Starck

Nejnovější řada kuchyňských spotřebičů gorenje by Starck, nesoucí podpis francouzské designérské hvězdy Philippa Starcka je již k vidění v kuchyňském studiu KUCHYNĚ gorenje v Čestlicích. Vzhledově osvěžující linie je výsledkem zkušeností a tvůrčí síly jednoho z nejosobitějších světově uznávaných tvůrců, který úspěšně    využil všechny možnosti moderních technologií uspokojující potřeby a přání uživatelů. Trouba, varná deska, digestoř, chladnička s mrazničkou, ohřívací zásuvka i dekorativní kryty pro myčky nádobí jsou navrženy ve stoprocentně shodném designu, jehož elegance vyjadřuje „diskrétnost jejich vysoké kvality a čisté linie“. Minimalistický design s atraktivní kombinací nerezové oceli a vysoce reflexního skla přirozeně splyne se svým okolím a stane se doslova odrazem vašeho životního stylu a osobnosti.

Design je tradiční prioritou při vývoji všech produktů značky gorenje – spolu se špičkovými technologiemi a úsporným provozem. Gorenje stále posiluje pověst tvůrců trendů na poli domácích spotřebičů a zároveň svým zákazníkům přináší moderní inovace.

Produktové info gorenje

Produkty gorenje bodovaly ve výsledcích dTestu

Nejlepší mikrovlnnou troubou na grilování je podle respektovaného časopisu dTest gorenje BM171E2XG. Známku Dobrá kvalita časopis dTest přisoudil i dvěma novinkám v sortimentu značky gorenje – komínovému odsavači par gorenje WHT941A2XBG a vestavné myčce nádobí gorenje GV63214. Známku Velmi dobrá kvalita pak získala volně stojící chladnička gorenje NRK6203TX.

Moderní vestavná mikrovlnná trouba gorenje BM171E2XG bodovala v konkurenci celkem 15 testovaných vestavných mikrovlnných trub, aktuálně dostupných na českém trhu, dosáhla druhého nejvyššího hodnocení – 68 %! Model gorenje BM171E2XG byl označen za celkově nejlepší troubu na grilování a zároveň s doporučenou cenou 5 990 Kč za výhodný nákup.

Nová vestavná myčka nádobí gorenje GV63214 získala mezi 15ti vestavnými modely myček o šířce 60 cm hodnocení 61 %. 

dTest hodnotil také dvanáct komínových odsavačů par. V režimu odsávání získal nástěnný dekorační odsavač par gorenje WHT941A2XBG hodnocení 63 %.

Mezi nejlépe hodnocenými chladničkami se pak s 82% umístila chladnička gorenje NRK6203TX, která dosáhla vůbec nejlepšího chladicího výkonu – čerstvé potraviny dokázala zchladit na 80 C za devět hodin a patnáct minut. Nejvyšší možnou známku model gorenje NRK6203TX získal i za nízkou spotřebu elektrické energie.

Nové teleskopické odsavače s energetickou třídou A
Gorenje představuje nové teleskopické odsavače, které v řadě advanced a superior dosahují energetické třídy A, což je ve srovnání s konkurencí nejvyšší dosažená energetická třída. Mimo jiné jsou nové modely gorenje BHP643S3BG a BHP623E11X vyrobeny z povrchu, který nezanechává otisky prstů, vyznačují se nejlepší filtrací a třídou účinnosti A, mají funkci tichého zasunutí SoftClose, LED osvětlení. Model BHP643S3BG nabízí také funkci časového zapnutí a osvěžení vzduchu, 3 úrovně osvětlení a 2 funkce PowerBoost. 
Nové side by side chladničky
Elegantním řešením pro velké rodiny je spojení skříňové mrazničky a monoklimatické chladničky do Side by Side verze. Získáte tak dostatečně velkorysý prostor pro mrazené i chlazené potraviny, takže týdenní nákup, nebo uložení občerstvení pro společenský večírek nebo posezení nebude žádný problém. Interiér obou spotřebičů je komfortní a přehledně organizovaný, takže potraviny jsou vždy snadno dostupné. Novinkou je pohodlné pákové otevírání dvířek a velký, přehledný LED display na dvířkách. 
SDA v novém kabátě
S novým jarem přichází čas změn, nových nápadů a také svěžích novinek mezi stále se rozrůstající rodinou gorenje SDA spotřebičů. Chystáte se na jarní detox nebo chcete jen snadno a rychle oživit svůj jídelníček? Pro všechny milovníky zdravé stravy a nejen pro ně jsou tu smoothie maker, víceúčelový mixér, multifunkční hrnec, odšťavňovač či lisovač oleje! Více informací k jednotlivým novinkám najdete na adrese https://www.gorenje.cz/spotrebice/male-domaci-spotrebice.
Marketingové info KUCHYNĚ Gorenje
Nově otevíráme pobočku v Jihlavě
2.dubna proběhlo slavnostní otevření nové pobočky Kuchyně gorenje v Jihlavě, která se tak stala největším a nejmodernějším kuchyňským studiem na Vysočině.
Moderace akce se ujal známý moderátor Evropy 2 Pavel Cejnar, proběhlo slosování o ceny.
Nový zákaznický katalog
Zbrusu nový katalog kuchyňských studií gorenje představuje 3 základní řady – moderní, klasické či rustikální. Mimo jiné obsahuje doporučení spotřebičů ke každé řadě včetně produktů z designových linií. Jako novinku také obsahuje nabídku sestav obýváků, ale také nabídku kuchyňských doplňků a židlí.
Katalog ke stažení zde »
KUCHYNĚ gorenje v reportáži TV NOVA
TV NOVA si vybrala KUCHYNĚ gorenje jako partnera při natáčení reportáže pořadu Víkend na téma „Kuchyně budoucnosti“. V reportáži jsme prezentovali novou designovou řadu gorenje by Starck, ale také vestavné spotřebiče iChef nebo IQ cook.

Reportáž byla komunikována také prostřednictvím soutěžě na Facbooku.
Marketingové info MORA
MORA má nový image spot
Představujeme vám nový image spot, jehož cílem je omlazení cílové klientely a posunutí značky MORA do segmentu sdílení radosti s přáteli. Díky spotřebičům MORA zažijete doma radost z vaření přípravy menších jídel, ale také hostiny pro vaše přátele.

Kampaň proběhne od dubna v on-linu a tisku.
Spot ke shlédnutí zde »
MORA rozdává radost
Od dubna také startujeme s promoční akcí na podporu prodeje. Při zakoupení vestavné trouby nebo desky obdrží zákazník zdarma konvici a toustovač v hodnotě 1490 Kč zdarma. Pokud si přikoupí ještě myčku, dostane zdarma mikrovlnnou troubu v hodnotě 1990 Kč zdarma.

Kampaň bude podpořena v on-linu a tisku.
Produktové info MORA
Novinkou u značky MORA je moderní multifunkční trouba VT569MX s novým přehledným dotekovým ovládáním s 8 přednastavenými programy, díky kterým spustíte troubu už v 3 krocích. Pouze dotykem si vyberete požadovaný způsob pečení a výběr potvrdíte symbolem „START“. Tímto je teplota a doba pečení automaticky nastavena. Dokonalý přehled o připravovaném jídle vám zajistí dvojité osvětlení trouby a bezpečné výsuvné teleskopické rošty na 3 úrovních.
Indukční desky MORA nabízejí bezpečný a rychlý způsob vaření - 90% účinnost ohřevu na indukční zóně s minimálními tepelnými ztrátami! Novinkami u sklokeramických desek jsou VDS 640 FF1 a VDS 640 X1, vybaveny speciální funkci Stop Control, která automaticky vypne varnou desku při přetečení tekutiny na ovládací prvky.  Nechybí ukazatel zbytkového tepla, dětská bezpečnostní pojistka a další praktické funkce jako kuchyňské minutky, funkce Stop & Go, která se postará o dočasné zastavení ohřevu bez straty nastavení, nebo funkce pro udržování teploty při 70 °C.
Novinkami u sklokeramických dosiek sú VDS 640 FF1 a VDS 640 X1, vybavené špeciálnou funkciou Stop Control, ktorá automaticky vypne varnú platňu pri pretečení tekutiny na ovládacie prvky. Nechýba ukazovateľ zvyškového tepla, detská bezpečnostná poistka a ďalšie praktické funkcie ako kuchynské minútky, funkcia Stop & Go, ktorá sa postará o dočasné zastavenie ohrevu bez straty nastavenia, alebo funkcia pre udržiavanie teploty pri 70 °C.
Tradiční česká značka MORA nyní přichází na trh se širokým sortimentem ohřívačů vody v malém a středním objemu. V rámci ohřívačů s malým objemem si lze zvolit mezi tlakovým nebo beztlakovým provedením. Podle velikosti předpokládaného montážního prostoru jsou k dispozici pultové anebo podpultové verze. Středně velké ohřívače lze zvolit v kulatém nebo hranatém pouzdře k zajištění správné montáže na stěnu ve svislé nebo vodorovné poloze. Ohřívače nové generace EOMK a EOMF jsou vybaveny novým moderním inteligentním elektronickým regulátorem, který využívá zvyklostí uživatelů k optimalizaci spotřeby elektřiny, podstatnému snížení tepelných ztrát a při provozu v režimu SMART šetří až 25 % energie. Ohřívače vody MORA splňují veškeré požadavky a směrnice na ekologickou konstrukci a dosahují požadované kvality i účinnosti.
Odhlásit www.gorenje.cz Facebookwww.youtube.com/channel/UCHiB6uLjfUXnPiApU30ddtw