BPC2B - Gorenje

BPC2B

tisk
tisk
potvrdit
Facebook
Twitter
Počet rychlostí: 9 AC motor
6.990,00 Kč
Včetně DPH
Ovládací knoflík s LCD + 6 přednastavených programů
Kulatý knoflík na přední straně spotřebiče má vestavěný displej z tekutých krystalů, který nabízí dokonalý přehled o nastaveném čase a rychlosti. Jemným otočením knoflíku můžete vybrat jeden z přednastavených programů (ovoce, zelenina, led, sójové mléko, ořechy, jemné) a stisknutím tlačítka spustit start.
Výkonný motor
Základnou výkonného mixéru je jeho motor. Odolný, s maximálním výkonem 1500 W, zadělá ingredience do jemných hedvábných tekutin nebo na prášek. S 30.000 otáčkami za minutu, ochranou proti přehřátí a automatickým vypnutím si můžete být jisti, že bude vždy splňovat vaše nejvyšší očekávání.
Quadro nádoba
Designový 2-litrový džbán má vnitřní hrany ve tvaru čtverce, které zajišťují že obsah se nesoustřeďuje ke stěnám nádoby, jako u běžných systémů, ale pohybují se směrem ke středu nádoby, k rotující čepeli. Džbán je vyroben z Tritanu, bez BPA, s měrkou v mililitrech. Víko na nádobě umožňuje přidávání přísad i během míchání, a posunovač napomáhá promíchat obsah iv blízkosti čepele.
Nůž z nerezové oceli
Inovativní tvarovaná čepel z nerezové oceli umožňuje sekání mokrých i suchých přísady, a to i bez přidané tekutiny. Speciální tvar lopatek umožňuje přesný a jemný řez, a to i při vysokých rychlostech. Špičky lopatek jsou ostré a dostatečně silné, aby rozsekali led i tvrdé potraviny.
Snadné čištění
Čištění nádoby elektrického mixéru je hračka. Stačí nalít vodu do nádoby a stisknout tlačítko "čištění" na ovládacím panelu. Síla rychlých otáček vytvoří vířivý efekt, který důkladně vyčistí vnitřek nádoby.

Technické detaily

AC motor

Jednoduché čištění

Knoflík on/off

Počet rychlostí: 9

Funkce Pulse

Odměrka

Bezpečnostní spínač

Pouzdro: Plast + kov

Provedení (barva): Černá

Délka připojovacího kabelu: 1 m

Rozměry (šxvxh): 23,2 × 54,5 × 22 cm

Rozměry zabaleného spotřebiče (šxvxh): 42,7 × 26 × 31,8 cm

Netto váha: 5,3 kg

Brutto váha: 7,1 kg

Příkon: 1.500 w

Art.nb.: 521350

EAN kód: 3838942085345

Přílohy

Související produkty
Související produkty