Myčka nádobí - plně integrovaná GV64325XV - Gorenje
GV64325XV Myčka nádobí - plně integrovaná
19.990,00 Kč

GV64325XV

Myčka nádobí - plně integrovaná
Energetická třída: A+++ SpaceComfort - 13 sad nádobí Počet košů: 2 Plný Aqua Stop TotalDry - automatické otevírání dveří Rozměry (šxvxh): 59,8 × 81,8 × 54,5 cm
19.990,00 Kč
Včetně DPH
tisk
tisk
potvrdit
Facebook
Twitter
stáhni
stáhni

Vlastnosti

Variabilní otevírání dveří

Aby se usnadnila instalace a zlepšil vzhled spodní části spotřebiče, dveře jsou vybaveny speciálním pantem, který umožňuje nejprve lehký pohyb dveří směrem ven a teprve potom jejich otevření.

Samočistící filtr

Automatický systém čištění filtru odstraňuje zbytky jídla a zajišťuje průchodnost filtru. Tímto se předchází případným potížím a nesprávnému chodu spotřebiče.

Systém MultiClack

Praktické řešení pro mytí velkých hrnců, pánví, talířů a skleněných kusů nádobí! Myčky Gorenje jsou vybaveny skvělým systémem nastavování výšky košů do tří úrovní. Zvedání košů v případě potřeby je nyní ještě snadnější, protože mechanizmus pro nastavování výšky je nainstalován na obou stranách koše, což činí manipulaci mnohem snadnější. Systém MultiClack umožní vytvoření většího prostoru pro mytí kusů nádobí různé velikosti.
více info
méně informací

SpaceComfort

Jedinečná konstrukce spodního koše umožňuje skvělou přizpůsobivost kapacity myčky. Držáky talířů lze sklopit, aby bylo možné získat více prostoru pro hrnce a pánve různých velikostí. Speciální drážky na koších na příbory umožňují jejich posunování, aby bylo možné dále přizpůsobit prostor ve spodním koši. Inovační řešení vede k působivé kapacitě až 13 sad nádobí!
více info
méně informací

AquaStop – ochranný systém proti vytopení

Díky bezpečnostní funkci AquaStop může být myčka bezpečně ponechána v provozu v noci i během vaší nepřítomnosti. V případě úniku vody nebo vytečení funkce AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo současně odčerpá zbytkovou vodu pryč ze spodku myčky. Funkce AquaStop zůstává plně funkční po celou dobu provozní životnosti myčky.
více info
méně informací

Funkce TotalDry – zcela suché nádobí

Pozoruhodná nová funkce na trhu! Nejmodernější modely myček jsou vybaveny působivým patentovaným řešením pro úplné vysušení vašeho nádobí a dodání dokonalého lesku. Po ukončení mycího cyklu se dveře myčky automaticky postupně ve dvou krocích otevřou. Prvním krokem je pootevření, které je dostatečně velké pro odstranění přebytečné páry. Po 20 minutách se dveře otevřou o dalších pár centimetrů. Tato inovační funkce je velmi uživatelsky přívětivým řešením, protože myčka je již otevřena tehdy, když jste připraveni na její vyprázdnění a nádobí je dostatečně studené na to, aby se s ním dalo manipulovat.
více info
méně informací

Tichý provoz

Speciální izolace myček Gorenje zajišťuje téměř neslyšitelný provoz přístroje. Nejtišší myčky Gorenje pracují při hluku pouhých 44 dB. Minimální rozdíl v úrovních hluku, který lze zachytit lidským uchem, je 3 dB.

Nástavec pro dlouhé kusy příboru

Modely Premium a Exclusive značky Gorenje mají v horním koši nástavec pro uložení dlouhých kusů příboru. Tímto způsobem můžete rozložení nádobí optimalizovat a zůstat ujištěni o tom, že jednotlivé kusy jsou bezpečně zajištěny a nevyklouznou během mycího cyklu na dno myčky.

3 v 1

Po jednoduché aktivaci funkce 3 v 1 bude vaše myčka automaticky zjišťovat, jaký typ mycího přípravku používáte. Jestliže používáte tablety 3 v 1, myčka přizpůsobí cyklus mytí a nedávkuje leštidlo. Jestliže používáte práškový nebo gelový mycí přípravek, dojde k uvolnění leštidla, aby se umožnilo dosažení dokonalých výsledků mytí a dokonalého lesku.
více info
méně informací

Senzor čistoty vody

Čidlo jakosti vody sleduje čistotu vody tak dlouho, dokud voda nebude zcela zbavená nečistot. Výsledkem je významně snížená spotřeba vody při mytí lehce znečištěného nádobí a současně vždy dosažení dokonalých mycích účinků.

Dokonalé sušení

Dokonalého sušení se dosahuje pomocí tepla z posledního oplachování horkou vodou. Protože vnitřek pláště přístroje chladne rychleji než nádobí, zbývající pára kondenzuje na vnitřním povrchu myčky, odtéká na dno a odpařuje se. Výsledek: dokonale vysušené nádobí. Všechny modely značky Gorenje patří v souladu se směrnicemi EU do třídy účinnosti sušení „A“.
více info
méně informací
Další funkce
méně informací

Technické detaily

Energetická třída: A+++

SmartLock (variabilní pant dveří)

Maximální teplota vstupní vody: 60 °C

Ukazatel zvoleného programu

Teploty mytí: 38, 45, 55, 65, 70 °C

10 programů mytí: Auto program; Rychlý program; Intenzivní krátké mytí; BIO program; ECO program; Oplachování; Namáčení; Šetrné mytí; Super program; Program Hygiene 38 / 45 / 55 / 65 / 70°C

Referenční program: 8

SpaceComfort - 13 sad nádobí

Auto program

Poloviční plnění

TotalDry - automatické otevírání dveří

Tablety 3v1

Ukazatel zvoleného programu

Vizuální indikátor konce mytí na ovládacím panelu

Zvukový signál konce mytí

Informační displej

Možnosti instalace dekoračních dvířek: Možné jako doplněk

Odložení startu

Počet košů: 2

Nastavitelný horní koš

Systém horního koše: MultiClack (výšková stavitelnost bez nutnosti výsuvu koše)

Systém Twist: OrbitalSpray - rotující nástavec spodního ostřikovacího ramene

Nástavec pro dlouhý příbor

Nastavitelný držák talířů ve spodním koši

Počet úrovní postřiku : 5

Počet ostřikovacích ramen: 3

Samočistící filtr

Total AquaStop

Servisní diagnostika

Vana z nerez oceli

Spotřeba vody: 8,5 l

Spotřeba el.energie za mycí cyklus - program Eco: 0,81 kWh

Roční spotřeba vody (l.): 2.380 l

Úroveň hluku: 44 dB

Nastavení výšky: 50 mm

Rozměry (šxvxh): 59,8 × 81,8 × 54,5 cm

Rozměry zabaleného spotřebiče (šxvxh): 65 × 89 × 67 cm

Rozměry k zabudování (šxvxh): 60 × 82 × 57,5 cm

Netto váha: 42,5 kg

Brutto váha: 44,5 kg

Spotřeba elektrické energie v pohotovostním režimu: 1,5 W

Příkon: 2.250 w

Jištění: 10 A

Art.nb.: 374894

EAN kód: 3838942782022

Přílohy

Příslušenství

Související produkty