Myčka nádobí - plně integrovaná GDV652XL - Gorenje
GDV652XL Myčka nádobí - plně integrovaná
27.990,00 Kč

GDV652XL

Myčka nádobí - plně integrovaná
Energetická třída: A+ SpaceComfort - 13 sad nádobí Počet košů: 3 Ochrana proti přetečení Rozměry (šxvxh): 59,6 × 86 × 55 cm
27.990,00 Kč
Včetně DPH
tisk
tisk
potvrdit
Facebook
Twitter
stáhni
stáhni

Vlastnosti

Systém Click-Clack pro velké kusy nádobí

Vysoce funkční systém Click-Clack byl vyvinutý, aby poskytl optimální prostor pro mísy a pánve podle potřeby a umožnil vám optimalizovat zatížení vaší myčky. Posunutím horního koše o jeden zářez výše můžete ve spodním nosiči vytvořit prostor dokonce i pro vaše největší kusy nádobí. Nižší koš je vybavený skládacími držáky, které lze nastavit tak, aby se vytvořil obzvláště velký prostor požadovaný pro mytí hrnců a pánví různých velikostí.
více info
méně informací

Nástavec pro dlouhé kusy nádobí

Plus pro zlepšené využití prostoru v myčce! Delší kusy nádobí, které mají sklon bránit ve vkládání dalších kusů nádobí nebo během mytí sklouzávat na dno vany mají nyní svůj vlastní mycí prostor. A přihrádka v horním koši je určena speciálně pro ně. Velmi praktické!

Comfort+

Plus pro přizpůsobení vašim potřebám! Díky speciální konstrukci spodního koše je vkládání nádobí skutečně pohodlné. Jestliže jsou držáky talířů ve spodních koších sklopené, získá se více prostoru pro hrnce a pánve různých velikostí. Speciální drážky na koši pro příbory vám umožňují jeho posouvání podle potřeby, což dále rozšiřuje možnosti uspořádání nádobí v základním koši.
více info
méně informací

Flex+

Plus pro velké, větší a největší hrnce! Skutečně jednoduchý systém nastavování košů se třemi úrovněmi vám umožňuje používat myčku Gorenje+ k účinnému mytí nádobí neobvyklých rozměrů: velkých hrnců, velkých talířů, sklenic s vysokou stopkou atd. Tento systém jednoduchého nastavování je přístupný z obou konců koše, díky čemuž je ještě jednodušší. Vnitřek myčky lze rychle upravit podle vašich potřeb!
více info
méně informací

24h+

Plus pro plánování vaší práce a účinnější využívání energie! Některé myčky Gorenje+ nabízejí možnost naprogramování zahájení mycího cyklu 24 hodin předem. Tato funkce vám umožňuje naplánovat mycí cyklus na dobu s nižší sazbou za energii.

3 v 1

Plus pro automatické a chytré využívání mycího přípravku! Při používání multifunkčních tablet „3 v 1“ je proces mytí tomu přizpůsobený a zabraňuje se jakémukoliv zbytečnému používání oplachovacího přípravku. Na druhé straně v případě používání mycího přípravku v podobě prášku nebo gelu dochází k uvolnění oplachovacího přípravku, aby bylo dosaženo optimálního mycího účinku a dokonale lesklého nádobí.
více info
méně informací

Auto+

Plus pro spolehlivé výsledky mytí! Inovační senzorová technologie UseLogic+ myčce umožňuje automatické určení toho, jak hodně je nádobí znečištěné. V důsledku toho není třeba volit program mytí. Vybrané modely Gorenje+ jsou vybaveny také automatickým programem, který volí nejvhodnější teplotní zónu podle typu mytého nádobí. Skleněné a porcelánové nádobí se tak bude umývat šetrně za nízkých teplot, zatímco silně znečištěné hrnce a pánve budou vystaveny vyšším teplotám. Tato senzorová technologie navíc neustále kontroluje čistotu vody a optimalizuje její spotřebu, spotřebu energie a čas.
více info
méně informací

Speed+

Plus pro kratší cyklus v případě méně znečištěného nádobí! Pokud nádobí vkládané do myčky není nijak zvlášť špinavé, můžete mycí proces urychlit a vydat myčce pokyn k automatickému nastavení teploty a množství vody jednoduše stisknutím tlačítka. Nádobí bude dokonale čisté a vysušené v nejkratší možné době.
více info
méně informací

Výška 86 cm

Plus pro kuchyně s ergonomickou výškou pracovní desky! Zabudovaná myčka, která je k dispozici s výškou 86 cm je správnou volbou pro novou generaci kuchyní a ergonomicky upravenou výškou pracovní desky. Díky tomu, že je o 4 cm vyšší než standardní modely, nabízí ve svém nastavitelném vnitřku doplňkový prostor.
více info
méně informací

LED+

Jasný přehled díky modré, červené a zelené
Plus pro celkovou kontrolu nad provozem myčky! Speciální LED dioda nainstalovaná na spodní části dvířek myčky neustále signalizuje aktuální stav mycího programu. Modré světlo znamená
začátek programu a informuje uživatele o tom, že je stále ještě možné přidávat do myčky nádobí, aniž by došlo ke zhoršení výsledných účinků mytí. Červené světlo se rozsvítí, jestliže dojde k uvolnění mycího přípravku. V tomto stupni již není přidávání kusů nádobí nebo jiné přerušování programu mytí vhodné. Jestliže se rozsvítí zelené světlo, mycí cyklus skončil. Ukončení programu je signalizováno také krátkým pípnutím, zatímco zelené světlo zůstává rozsvícené po dobu dvou hodin.
LED diody jsou mimořádně energeticky účinné a mají dlouhou životnost. Navíc k praktické kontrole nad programem mytí mají roli výstražné signalizace v případě jakýchkoliv poruch. Blikající červené světlo tak signalizuje závadu na přítoku nebo odtoku vody nebo únik vody.
více info
méně informací

Steel+

Rozhodující části jsou vyrobeny z oceli
Plus pro užitnou životnost! Osm základních částí myček Gorenje+ je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli. Pečlivě vybraný materiál je použitý nejen pro plášť a koše, ale také pro
topné těleso, vanu, filtry, ostřikovací trubky vody pro horní koš a dokonce i pro nožky myčky. Jakost oceli prodlužuje životnost přístroje, která je dále zaručena záruční lhůtou pro spotřebiče Gorenje+.
více info
méně informací

SCS+ Super Cleaning System

Plus pro účinné mytí nádobí bez předchozího ručního oplachování před vložením nádobí do myčky! Patentovaný systém SCS+, který trvá 84 sekund, před začátkem mytí výborně vyčistí filtr a vnitřek myčky. Tři sekundy po předmytí systém ostřikuje vanu v trvání dvou sekund, a poté se zastaví na pět sekund. Tento proces se opakuje osmkrát, přičemž se spotřebuje přibližně 1,7 litrů vody. Díky tomuto systému proces mytí startuje s opláchnutým nadobím, čistou vanou a filtrem, a čerstvou, čistou vodou. Systém SCS+ šetří energii, vodu a čas.
více info
méně informací

Silence+

Plus pro příjemnou atmosféru v kuchyni! Nejtišší modely myček Gorenje+ pracují při deklarované hladině hluku 41 dB, která odpovídá konverzaci dvou osob šeptem. Tichý provoz je výsledkem speciální zvukové izolace, účinných motorů, vysoce kvalitních materiálů a inovačních řešení mycího systému.
více info
méně informací
Další funkceMéně funkcí

Technické detaily

Energetická třída: A+

Maximální teplota vstupní vody: 50 °C

Ukazatel zvoleného programu

Ukazovatel stavu programu na podlahu - LED světlo

Teploty mytí: 70, 65, 60, 55, 50, 40, 30 °C

12 programů: Standardní prorgam; Auto program; Rychlý program; Intenzivní mytí; ECO program; Oplachování; Šetrné mytí; Super program; Denní mytí; Program MIX; Časový program; Oplachování a sušení

Referenční program: 3

Horní koš; Mytí ve spodním koši

SpaceComfort - 13 sad nádobí

Auto program

Funkce SpeedWash - možnost zkrácení programu

Tablety 3v1

Ukazatel zvoleného programu

Vizuální indikátor konce mytí na ovládacím panelu

Zvukový signál konce mytí

Možnosti instalace dekoračních dvířek: Možné jako doplněk

Odložení startu

Počet košů: 3

Systém horního koše: Click Clack systém

Nástavec pro dlouhý příbor

Nastavitelný držák talířů ve spodním koši

Počet úrovní postřiku : 9

Počet ostřikovacích ramen: 3

Samočistící filtr

Parciální AquaStop

Servisní diagnostika

Vana z nerez oceli

Spotřeba vody: 10 l

Spotřeba el.energie za mycí cyklus - program Eco: 1,05 kWh

Roční spotřeba vody (l.): 2.770 l

Úroveň hluku: 42 dB

Nastavení výšky: 50 mm

Rozměry (šxvxh): 59,6 × 86 × 55 cm

Rozměry zabaleného spotřebiče (šxvxh): 63 × 93 × 67 cm

Rozměry k zabudování (šxvxh): 60 × 86,3 × 56 cm

Netto hmotnost: 53 kg

Brutto hmotnost: 56 kg

Příkon: 1.700 w

Jištění: 10 A

Art.nb.: 365251

EAN kód: 3838942767845

Přílohy

Příslušenství

Související produkty