Myčka nádobí - plně integrovaná GDV652XL - Gorenje

GDV652XL

Myčka nádobí - plně integrovaná
Myčka nádobí - plně integrovaná GDV652XL
tisk
tisk
potvrdit
Facebook
Twitter
Energetická třída: A+ SpaceComfort - 13 sad nádobí Počet košů: 3 Ochrana proti přetečení Rozměry (šxvxh): 59,6 × 86 × 55 cm
27.990,00 Kč
Včetně DPH
Samočistící filtr
Automatický systém čištění filtru odstraňuje zbytky jídla a zajišťuje průchodnost filtru. Tímto se předchází případným potížím a nesprávnému chodu spotřebiče.
SpaceComfort
Jedinečná konstrukce spodního koše umožňuje skvělou přizpůsobivost kapacity myčky. Držáky talířů lze sklopit, aby bylo možné získat více prostoru pro hrnce a pánve různých velikostí. Speciální drážky na koších na příbory umožňují jejich posunování, aby bylo možné dále přizpůsobit prostor ve spodním koši. Inovační řešení vede k působivé kapacitě až 13 sad nádobí!
Tichý provoz
Speciální izolace myček Gorenje zajišťuje téměř neslyšitelný provoz přístroje. Nejtišší myčky Gorenje pracují při hluku pouhých 44 dB. Minimální rozdíl v úrovních hluku, který lze zachytit lidským uchem, je 3 dB.
Nástavec pro dlouhé kusy příboru
Modely Premium a Exclusive značky Gorenje mají v horním koši nástavec pro uložení dlouhých kusů příboru. Tímto způsobem můžete rozložení nádobí optimalizovat a zůstat ujištěni o tom, že jednotlivé kusy jsou bezpečně zajištěny a nevyklouznou během mycího cyklu na dno myčky.
Systém Click-Clack pro velké kusy nádobí
Vysoce funkční systém Click-Clack byl vyvinutý, aby poskytl optimální prostor pro mísy a pánve podle potřeby a umožnil vám optimalizovat zatížení vaší myčky. Posunutím horního koše o jeden zářez výše můžete ve spodním nosiči vytvořit prostor dokonce i pro vaše největší kusy nádobí. Nižší koš je vybavený skládacími držáky, které lze nastavit tak, aby se vytvořil obzvláště velký prostor požadovaný pro mytí hrnců a pánví různých velikostí.
3 v 1
Po jednoduché aktivaci funkce 3 v 1 bude vaše myčka automaticky zjišťovat, jaký typ mycího přípravku používáte. Jestliže používáte tablety 3 v 1, myčka přizpůsobí cyklus mytí a nedávkuje leštidlo. Jestliže používáte práškový nebo gelový mycí přípravek, dojde k uvolnění leštidla, aby se umožnilo dosažení dokonalých výsledků mytí a dokonalého lesku.
Funkce SpeedWash
V případě lehce znečištěného nádobí můžete dobu zkrátit o polovinu jednoduše stisknutím tlačítka SpeedWash. To automaticky nastavuje teplotu a hladinu vody, a tím zajišťuje optimální umytí a vysušení v nejkratší možné době. Tuto funkci lze používat pro následující programy: Intensive, Auto, Bio a A-10%.
Senzor čistoty vody
Čidlo jakosti vody sleduje čistotu vody tak dlouho, dokud voda nebude zcela zbavená nečistot. Výsledkem je významně snížená spotřeba vody při mytí lehce znečištěného nádobí a současně vždy dosažení dokonalých mycích účinků.
Dokonalé sušení
Dokonalého sušení se dosahuje pomocí tepla z posledního oplachování horkou vodou. Protože vnitřek pláště přístroje chladne rychleji než nádobí, zbývající pára kondenzuje na vnitřním povrchu myčky, odtéká na dno a odpařuje se. Výsledek: dokonale vysušené nádobí. Všechny modely značky Gorenje patří v souladu se směrnicemi EU do třídy účinnosti sušení „A“.

Technické detaily

Energetická třída: A+

Maximální teplota vstupní vody: 50 °C

Ukazatel zvoleného programu

Ukazovatel stavu programu na podlahu - LED světlo

Teploty mytí: 70, 65, 60, 55, 50, 40, 30 °C

12 programů: Standardní prorgam; Auto program; Rychlý program; Intenzivní mytí; ECO program; Oplachování; Šetrné mytí; Super program; Denní mytí; Program MIX; Časový program; Oplachování a sušení 70 / 65 / 60 / 55 / 50 / 40 / 30°C

Referenční program: 3

Horní koš; Mytí ve spodním koši

SpaceComfort - 13 sad nádobí

Auto program

Funkce SpeedWash

Tablety 3v1

Ukazatel zvoleného programu

Vizuální indikátor konce mytí na ovládacím panelu

Zvukový signál konce mytí

Informační displej

Odložení startu

Počet košů: 3

Systém horního koše: Click Clack systém

Nástavec pro dlouhý příbor

Nastavitelný držák talířů ve spodním koši

Počet úrovní postřiku : 9

Počet ostřikovacích ramen: 3

Samočistící filtr

Parciální AquaStop

Servisní diagnostika

Vana z nerez oceli

Spotřeba vody: 10 l

Spotřeba el.energie za mycí cyklus - program Eco: 1,05 kWh

Roční spotřeba vody (l.): 2.770 l

Úroveň hluku: 42 dB

Nastavení výšky: 50 mm

Rozměry (šxvxh): 59,6 × 86 × 55 cm

Rozměry zabaleného spotřebiče (šxvxh): 63 × 93 × 67 cm

Rozměry k zabudování (šxvxh): 60 × 86,3 × 56 cm

Netto váha: 53 kg

Brutto váha: 56 kg

Příkon: 1.700 w

Jištění: 10 A

Art.nb.: 365251

EAN kód: 3838942767845

Přílohy