Gorenje Ora ïto White - Gorenje

Gorenje Ora ïto White

Gorenje Ora ïto Collection: Inspirace světlem

Simplexity. Jednoduchost a komplexnost. Bez zbytečného přehánění, jen čisté linie. Jednoduchý design, který nás obklopuje dnes a zítra. Jednoduché čisté linie zrcadlí design pro budoucnost, kde vize se stává realitou. Bílá. Nebo jak sám návrhář říká: Le Blanc! Zachycuje všechno světlo světa. Jeho čistota a jednoduchost odhaluje každý detail. Ve spojení s bílou dosáhnete osobitý význam. Světlo odvozené z fúze všech barev neumožňuje žádné chyby. Spotřebiče osobité kolekce Gorenje Ora ïto jsou proto oděné do bílé. Bez zbytečností, vše je účelné, pečlivě navrženo, rozmazlováno světlem a flirtující s dotykem. Kuchyně v bílém poskytuje každému nekonečný, individuální výběr. Ten, kdo myslí barevně vybere si bílé pozadí. Pouze takové uspořádání může poskytnout nekonečné množství různých chutí a vůní, reality a fantazie. V takové kuchyni je možné snít v libovolné barvě. S kouzelnou mocí světla! Myslete barevně. Vyberte si bílou.

Myslete barevně. Vyberte bílou!

"Gorenje, jeden z předních evropských výrobců domácích spotřebičů, v současnosti kombinuje pokročilou technologii s exkluzivním, výrazným designem a vysokou kvalitou. Díky inovativním, technicky dokonalým, stylovým a ekologicky šetrným výrobkům si Gorenje klade za cíl stát se nejvíce inovativní a na design zaměřeným tvůrcům domácích spotřebičů na světě."

Aby byly stylové spotřebiče více dostupnější širšímu publiku, začalo Gorenje spolupracovat s mladým francouzským návrhářem Ora ïto. Výsledkem této spolupráce je Gorenje Ora ïto Collection. Nejprve v černé barvě, nyní v bílé, s kouzelnou mocí světla

Ora ïto: ctitel bílé

"Za značkou Ora ïto je kreativní mladý francouzský návrhář, jehož provokativní myšlenky zajistily jeho rychlý posun na vrchol světového designu. Na začátku své kariéry představil své návrhy a nápady na virtuálních produktech od známých značek na svých vlastních internetových stránkách. Lidé tak začali objednávat produkty, které vlastně neexistovaly. Velké společnosti, jako je Louis Vuitton, Nike, Gucci, Swatch, Apple a Levi´s, mohl sice žaloval mladého návrháře, ale byli tak ohromeni jeho nápady, že ho místo toho najali."

Galerie