Gorenje Ora ïto Black - Gorenje

Gorenje Ora ïto Black

Kolekce Gorenje Ora ïto: inspirace

Simplexita. Jednoduché a zároveň komplexní. Vše nadbytečné bylo odstraněno, zůstávají jen čisté designové linie. Jednoduchý design, který nás  obklopuje, představuje futuristickou kuchyň dneška a zítřka. Jednoduché čisté linie zrcadlí design pro budoucnost, kdy se vize stává realitou. Nebojíme se tvořit trendy budoucnosti. Výrobky kombinují organické a futuristické tvary. Forma odhaluje eleganci, čisté linie a jednoduchost. Zrodila se nová ""trendy"" kolekce domácích spotřebičů. Zahrnuje stylové trouby, varné desky, digestoře, chladničky
a mrazničky i dekorativní panely pro mikrovlnné trouby a myčky. V černé a stříbrné.

Neříká příliš mnoho, pouze to, co je důležité. Nic víc.

Kolekce Gorenje Ora ïto - nová klasika pro kuchyň zítřka

Gorenje, jeden z nejvýznamnějších evropských výrobců domácích spotřebičů, kombinuje pokročilou technologii s exkluzivním, zřetelně odlišným designem a vysokou kvalitou. Se svými inovativními, technicky dokonalými, stylovými a k životnímu prostředí přátelskými produkty usiluje společnost Gorenje o to, aby se stala výrobcem nejinovativnějších designových spotřebičů na světě.

Aby se stylové spotřebiče exkluzivního designu staly dostupnějšími širokému okruhu zákazníků, požádala společnost Gorenje o pomoc mladého francouzského designéra jménem Ora ïto. Výsledkem této spolupráce je nová kolekce Gorenje Ora ïto - nová klasika pro kuchyni zítřka.

Ora ïto: Enfant Terrible průmyslového designu

Za značkou Ora ïto se skrývá mladý kreativní francouzský designér, kterému jeho provokativní myšlenky zajistily rychlý vzestup mezi světovou designérskou elitu. Na začátku své kariéry prezentoval na svých internetových stránkách návrhy a nápady na virtuální produkty, které označoval známými značkami. Lidé si začali objednávat výrobky, jež ve skutečnosti neexistovaly. Velké společnosti jako Louis Vuitton, Swatch, Apple či Levi’s mohly mladého tvůrce zažalovat pro podvod, byly však natolik ohromeny jeho návrhy, že jej raději zaměstnaly.

Galerie