Gorenje designed by Karim Rashid - Gorenje

Gorenje designed by Karim Rashid

Souhra minimalismu a barvy. Čistoty a odvahy. Funkčnosti a interaktivity.

Moderní kolekce s výrazným dynamickým designem, zaoblenými liniemi a kvalitním hliníkovým povrchem. Inovativní design s novými technologiemi zanechávají pocit barevnosti a všestrannosti.

Magické světlo vertikálního LED světelného pásu vyvolává individuální procítění prostoru. Jeden dotyk změní váš svět v jednu ze sedmi barev - na delší dobu, nebo jen na chvilku.

Karim Rashid: světová ikona moderního designu

Newyorský designér Karim Rashid je jedním z nejplodnějších návrhářů své generace. Více než 3000 návrhů ve výrobě, více než 300 ocenění a práce ve více než 35 zemích dělají z Karima legendu designu. Svůj talent využil ve více oblastech: u nábytku, v architektuře, osvětlení, při jídelních soupravách, ... a nyní i při domácích spotřebičích.

Oceněný několika cenami průmyslového návrhářství, realizované projekty pro stovky klientů po celém světě: Alessi, Artemide, Audi, Bozar, Cappellini, Estée Lauder, Giorgio Armani, Issey Miyake, Kenzo, Prada, Sony, Toyota a Umbra, jména jen těch nejprestižnějších z nich. Karim Rashid je vícenásobný vítěz Red Dot Award, Chicago Athenaeum Good Design Award, ID Magazine annie Design Review, IDSA Industrial Design Excellence Award a mnoho dalších.

Moodlite technologie

Dotek světla a barvy. Den za dnem a přitom každý den jinak.

Umožňuje hru barev, nekonečnou svobodu, inspiraci a přežití emoce v každém okamžiku. 6 barev pro 6 nálad. 6 barev na 6 dní, nebo pro jeden den. Nepřizpůsobujte se okamžiku - ať se okamžik přizpůsobí vašim touhám.

BabyPink, HotPink, DeepPurple, SkyBlue, LimeGreen, JuicyOrange. Váš domov může být vždy jiný. Každý den a každý okamžik. Protože ani vy nejste vždy stejní.

Estetika nebo funkčnost? Naše nejnovější technologie spojuje obojí. Technologie Moodlite nevytváří jen lehké barevné pozadí ve zvoleném odstínu. Když se aktivuje, dovolí vám nahlédnout dovnitř trouby přes průzor a po ukončení pečení vás zase červenou barvou upozorňuje na vyšší teplotu trouby. Barevný pás světla spojuje estetickou formu a inovativní funkce.

BabyPink

BabyPink vyvolává pocity něhy, milosti, sladkost, ženskost, pohodu a pozitivní emoce. Je ideální volbou pro romantický a milující večer pro dva, když se necháte unášet sladkými požitky.

HotPink

HotPink je barva smyslná, hravá a energická, ta pravá volba pro zářivou párty s vašimi přáteli. Je to vzrušující barva, teplá, koketní a povzbuzuje chuť k jídlu. Teplé růžové osvětlení je vhodné pro divoké večírky s přáteli, kde jsou podávány koktejly a lehké chuťovky.

DeepPurple

DeepPurple evokuje pocity spirituality, luxusu, bohatství, moci a transformace. Představuje kvalitu a celistvost. Má jedinečný charakter ženskosti, klidu, dráždivé vůně a sladké chuti. Dáma, která chce strávit příjemné chvíle se svými přáteli, vybere magickou atmosféru, kterou vyvolává DeepPurple, a jednoduše si užívá ...

SkyBlue

SkyBlue je symbolem bezpečí, důvěry, spolehlivosti, loajality, nasazení a důstojnosti. Je to duchovní barva, která uklidňuje a vyplňuje prostor klidem. Je jako ochlazující dotek svěžesti v parném dni. Když si chcete odpočinout, sám a v klidu, vyberte modrou barvu, protože bude podporovat klidné dýchání. Vychutnejte si ovoce a sladké pokrmy, kulinářské speciality, které povzbudí váš modrý vkus.

LimeGreen

LimeGreen je ideální barva pro atmosféru naděje a kontaktu. Zelená je vhodná pro vytváření příjemné atmosféry klidu, prohlubuje naše dýchání a zpomaluje vylučování stresových hormonů, napomáhá k relaxaci. Když chcete relaxovat s přáteli, možná při jednoduchém jídle, zelená je ta nejlepší volba, protože zklidňuje čich, zatímco stimuluje ostatní smysly.

JuicyOrange

JuicyOrange vzbuzuje hravost, radost, vzrušení, překypuje emocemi a ambicemi. Oranžová bude vašim zábalem tepla, objetím. Stimuluje vaši chuť k jídlu a je určena k večeři, protože představuje barvy západu slunce. Je to jedna z oblíbených barev v každé domácnosti, protože navozuje pocit tepla a snižuje citlivost na bolest.

Galerie