Neděle, 1. prosinec 2013

Rychlovarné konvice gorenje

Rychlovarné konvice gorenje

Rychlovarná konvice je nezbytnou součástí moderní domácnosti, mimořádně užitečným pomocníkem, díky kterému je horká voda na zalití čaje, kávy, instantních nápojů, polévek a dalších jídel k dispozici během pár minut, aniž by bylo zapotřebí sporáku či hrnců. Tuzemský trh nabízí pestrou škálu rychlovarných konvic. Od levnějších plastových, přes elegantnější nerezové, až po stále oblíbenější keramické a skleněné konvice. Aktuální trendy odráží sortiment značky gorenje, který zahrnuje rychlovarné konvice v různých cenových relacích, z různých materiálů a variantách provedení. Jejich společným benefitem je technologická dokonalost, spolehlivá funkčnost, atraktivní vzhled, bezpečný provoz, uživatelská nenáročnost a řada praktických detailů.

V současné době k nejprodávanějším typům rychlovarných konvic gorenje patří nepřehlédnutelná konvice kombinující sklo a nerez a keramická konvice – designový skvost z dílny legendy průmyslového designu Karima Rashida.

Keramická rychlovarná konvice designed by KARIM RASHID (model K10 KARIM): Výkon 1 630 W, objem nádoby 1 L, modré podsvícení spínače, pevný filtr vodního kamene, otočná základna 360°, automatické vypnutí po dosažení varu, prostor pro uskladnění připojovacího kabelu a ochrana před provozem bez vody.

Cena: 1 290 Kč