Upečte dort ve tvaru srdce na narozeniny Vaši dcery - Gorenje

Upečte dceři narozeninový dort ve tvaru srdce

JEDNODUŠE V RODINĚ
8.3.2017

Vytvořili jsme jednoduchý příspěvek na blog o tom, jak udělat dort ve tvaru srdce ve třech jednoduchých krocích. Například když vaše dcera chce srdcový dort na své narozeniny a vy nemáte správnou formu, můžete improvizovat. S trochou nápaditosti vytvoříte takový dort i s hranatou a kulatou formou. Přečtěte si následující jednoduché kroky, abyste vytvořili jednoduchý a rychlý dort ve tvaru srdce.

Krok 1
Začněte s přípravou jednoho kulatého a jednoho hranatého dortu. Oba dorty musí mít stejnou výšku, jinak nedosáhnete ideálního tvaru. Po upečení obou dortů je nechte vychladnout a vyjměte je z forem.

Krok 2
Opatrně přepulte kulatý dort. Na kulatý dort použijte nůž na chleba a ujistěte se, že jste jej rozkrojili přesně napůl.

Krok 3
Nakonec vezměte obě půlky kulatého dortu a přiložte je k hranatému dortu tak, jak vidíte na obrázku.

Polevou pak zakryjte spoje a vytvořte podobu srdce. Můžete použít jakýkoliv recept na polevu. Pro dceru doporučujeme vytvořit dort, který je plný barev.

Bon appétit!

DirecTOUCH, perfektní výsledky pomocí konečků prstů

Inovativní patentovaný elektronický programovací modul představuje revoluční novinku nové generace vestavěných trub Gorenje v oblasti dotykového ovládání. Stačí použít jen tři jednoduché kroky. Po zapnutí trouby si jednoduše vyberte symbol pokrmu, který chcete připravit a pak jen stiskněte "Start". Automatické programy nastaví správnou kombinaci topných těles, teplotu a čas přípravy vybraného pokrmu.

Možná vás bude zajímat: