O nás - Gorenje

O nás

Skupina Gorenje patří mezi vedoucí evropské výrobce domácích spotřebičů s více než šedesátiletou tradicí. Jejím posláním je vytvořit komfortní domov prostřednictvím originálních, technologicky vyspělých produktů s výjimečným designem a současně šetrných k životnímu prostředí.

Prodejní síť značky KUCHYNĚ gorenje se zaměřuje nejen na široký sortiment kuchyňského nábytku, ale také na nabídku domácích spotřebičů značky gorenje. V našem sortimentu se můžeme pochlubit také exkluzivní řadou vestavěných spotřebičů gorenje+, která tvoří technologickou a designovou špičku ve své oblasti.

Na kuchyňských studií se můžete setkat s profesionály ve svém oboru a díky dokonalému spojení kvalitních designových produktů a proškoleného personálu získáte individuální přístup a do posledního
detailu promyšlené řešení.

Prodejní síť značky KUCHYNĚ gorenje nabízí novou generaci kuchyňského nábytku s rozmanitým výběrem materiálů, výjimečným designem a vysokou funkčností, stejně tak jako i praktická řešení pro organizaci prostoru. Vybírat můžete z celé řady kuchyní, které vás překvapí svou ojedinělostí. Prodejní síť značky KUCHYNĚ gorenje nabízí výběr z řady KLASIK, to je klasický design kvalitních kuchyní německé výroby či z řady PREMIUM - vysoká kvalita, moderních a designových kuchyní s tradicí od roku 1962. V rámci těchto dvou řad si můžete vybírat modely kuchyní více moderní, designové či naopak styl country, rustikální nebo kuchyně klasické.

Gorenje spolupracuje nejen se světoznámými designéry jako je Karim Rashid a Ora-Ito, ale také s Gorenje design studiem. Produkty společnosti Gorenje obdržely řadu čestných ocenění v přední mezinárodní soutěži
Red Dot Design Awards a dalších.

Značka KUCHYNĚ gorenje navíc letos získala prestižní ocenění Superbrands a oficiálně vstoupila do elitního klubu nejvýznamnějších značek České republiky.