Kariéra - Gorenje

Kariéra

PRODEJCE KUCHYNÍ A VESTAVNÝCH SPOTŘEBIČŮ PRO PARTNERSKÉ PRODEJNY V PRAZE ZLIČÍNĚ, ČESTLICÍCH A V PLZNI

Co vám nabízíme?
  • Různorodou, týmovou a motivující práci v moderním prostředí
  • Kvalitní úvodní zaškolení a možnost dalšího průběžného profesního certifikovaného rozvoje

Co bude vaše práce?
  • Obchodní činnost na prodejně - komunikace se zákazníky
  • Po úvodním zaškolení vypracovávání 3D grafických návrhů
  • Uzavírání kupních smluv a zakázek

Co od vás očekáváme?
  • Obchodního ducha a nadšení
  • Chuť na sobě stále pracovat
  • Dobré komunikační dovednosti (ústní i písemný projev)
  • Samostatnost, spolehlivost a schopnost pracovat v týmu

Informace o pozici
  • Místo pracoviště - Praha Zličín, Praha Čestlice, Plzeň
  • Typ pracovního vztahu - Práce na plný úvazek, variabilní pracovní doba
  • Typ smluvního vztahu - Pracovní smlouva, fixní mzda, osobní i teamové bonusy
  • Požadované vzdělání - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Znalost plánovacího programu výhodou

V případě vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete váš strukturovaný profesní životopis k rukám Martiny Zelingerové na e-mailovou adresu: zelingerova@studiogorenje.cz

PRODEJCE KUCHYNÍ A VESTAVNÝCH SPOTŘEBIČŮ PRO ZNAČKOVOU PRODEJNU V PRAZE

Staňte se součástí silné nadnárodní společnosti. Budete zastávat samostatnou pozici, ale zároveň budete pracovat v týmu. Prohloubíte své počítačové dovednosti včetně 3D programu pro navrhování kuchyňských linek. Denně se budete věnovat zákazníkům a uplatníte tak své komunikační a přesvědčovací schopnosti při prodeji kuchyní a vestavěné techniky.

  • Moderní pracovní prostředí
  • Stravenky
  • Jeden den dovolené navíc
  • Systematická školení
  • Zázemí mezinárodní společnosti

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Velmi silné obchodní nadání, vztah k zákazníkovi
  • Reprezentativní vystupování, dobré komunikativní dovednosti, zájem o obor
  • Uživatelská znalost MS Office, základy 3D grafiky výhodou
  • Znalost světového jazyka výhodou
  • Znalost z oboru vítána, není podmínkou

  • Místo pracoviště: Praha 4 Pobočná
  • Pracovní doba: po-čt 9:00 - 18:00, pá 9:00 - 17:00
  • Plat: fixní plat 18 000 Kč + provize z obratu i ze zisku
  • Nástup: ihned

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj životopis v ČJ s fotografií na e-mailovou adresu: ilona.cihlova@gorenje.com.

OPERÁTOR ASISTENČNÍ LINKY SERVISU GORENJE

Co vás čeká

Vaší hlavní náplní práce bude přijímání zákaznických reklamací, jejich evidence do interního systému a přidělovaní na servis. Budete v telefonickém a e-mailovém kontaktu se servisem, prodejcem a zákazníkem. Klademe důraz na pečlivost, spolehlivost orientaci v mapách a interním systému po zaškolení a vynikající komunikační schopnosti. Samozřejmostí je znalost Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) a alespoň základy angličtiny.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • asertivita
  • pozitivní myšlení
  • důslednost, spolehlivost a zodpovědnost
  • výborné komunikační schopnosti a písemný projev
  • znalosti MO - Excel, Word, Outlook

Co vám můžeme nabídnout
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracovní dobu 8:00 - 16:00 hod.
  • parkování zdarma v areálu společnosti
  • autobusová zastávka 2 min. pěší chůze se spojením na metro Letňany
  • práce ve stabilní zahraniční společnosti s dlouholetou tradici
  • nástupní plat 20.000 Kč v hrubém
  • nástup ihned

Místo výkonu práce:
GORENJE Spol. s r.o. Hlavní 318, Praha - Měšice, 250 64.
Nabízená pozice je na hlavní pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj životopis na adresu radoslav.hunady@gorenje.com.