Časté dotazy - Gorenje

Časté dotazy

Jaké jsou dodací lhůty kuchyní?
Dodací lhůty jsou odvozeny od výrobní lokace, dále náročnosti výroby konkrétní kuchyně, především s ohledem na použitý materiál. Kuchyně s dvířky z lamina či fólie dodáme standardně do 5 týdnů od objednání,  lakovaná dvířka a dvířka z dýhy do 6-8 týdnů od objednání v závislosti na výrobní lokaci.
 
Vyrábíte i atypický kuchyňský nábytek?
Ano, vyrábíme i atypický kuchyňský nábytek, najdeme nejvhodnější řešení pro každou kuchyň. Naše modulová řada je však velmi široká a proto k výrobě atypů nemusí docházet příliš často.
 
Do kuchyní dodáváte výhradně spotřebiče gorenje?

Ano, KUCHYNĚ gorenje osazujeme pouze našimi spotřebiči. Jako jediní na trhu nabízíme kuchyně a spotřebiče jedné značky, což zákazníkům přináší řadu výhod – sladěný design, odpovídající rozměry, funkční harmonii… vše je v dokonalém souladu. Vyberou si opravdu všichni, k dispozici jsou tři cenové hladiny kvalitních a moderních spotřebičů, diferencované podle značek – MORA pro méně náročné uživatele, gorenje pro středně náročné a gorenje+ pro ty nejnáročnější zákazníky.
 
Je možné pořídit si u vás kuchyni na splátky?
Ano, tato možnost financování je v naší nabídce – spolupracujeme se společností Essox, která se specializuje na různé typy finančních produktů.

Kolik se platí za vytvoření návrhu?
Základní návrh kuchyně je vždy zdarma. Zpoplatňujeme takové návrhy, kdy si zákazník vyžádá kompletní technickou dokuemntaci a to vždy podle aktuálního ceníku platného v daném studiu KUCHYNĚ gorenje. Takový poplatek se při objednání kuchyně se cena za návrh z celkové ceny odečítá. Používáme moderní kreslicí program CARAT, takže návrhy jsou opravdu precizní a poskytují dokonalou představu o vzhledu budoucí kuchyně.
 
Jak je to se zaměřením a následným odvozem a montáží na místě realizace zakázky?
Vždy před odesláním kuchyně do výroby přeměřujeme rozměry místnosti, předejdeme tak zbytečným komplikacím a dodatečným nákladům. Doprava kuchyně (popř. i spotřebičů) z výroby až k zákazníkovi a vykládka za první uzamykatelné dveře není finančně náročná a je zpoplatněna ve výši 593,- Kč vč. DPH. Tyto podmínky platí po celé ČR. Skříně jsou dodávány ve smontovaném stavu, což urychluje a usnadňuje manipulaci na místě, samotnou finální montáž u zákazníka provedou vždy zkušení profesionálové.