Kuchyně Praha - studio Michle - Gorenje

Kuchyně Praha - studio Michle

Kuchyňské studio Praha 4

Adresa: Pobočná 1/1395, Praha 4 - Ukázat na mapě
Mobil: 731 454 116
Otevírací doba: po - čt 9:00 - 12:00, 13:00 - 18:00, pá 9:00 - 17:00
Přístup pro naše zákazníky:

ikona kočárku 
Ve studiu není možné získat náhradní díly na spotřebiče. Info k náhradním dílům ZDE.

Interiér studia

Vizualizace návrhů studia

Nabízené kuchyně

Reference od zákazníků

Návrhář: Lenka Černá
Datum: 2. 11. 2016
"Při 5ti hvězdičkové stupnici hodnotím  všechny služby související s montáží kuchyně 5ti hvězdičkami.  
Lenka Černá vždy ochotná, laskavá a jednání na vysoké profesionální úrovni.
Montáž kuchyně provedena velmi kvalitně, včetně spotřebičů  i úklidu. Pan Hrůza - lze jen chválit, velmi příjemný a spolehlivý.
Kuchyňská linka provedena ve vysoké kvalitě, velmi pěkná.
Firma Gorenje bez problémů ( moje zkušenost, nelze nic vytknout ), lze doporučit."
Eva Lužná

Návrhář: Ilona Cihlová
Datum: 18. 4. 2017
"Dobrý den, 
ráda bych poděkovala za vstřícné a vysoce profesionální jednání paní Iloně Cihlové. Kuchyňské studio Gorenje Pobočná, Praha 4 mohu všem, kteří uvažují o rekonstrukci kuchyně, jen doporučit. Paní Cihlová byla ochotná a velmi citlivě profesionálně zpracovala všechny mé připomínky a návrhy tak abych se ve své kuchyni cítila dobře.
Samotná montáž proběhla bez zádrhelů. Pan montér a jeho pomocník byli naprosto samostatní nicméně veškeré nejasnosti konzultoval, aby vše bylo k mé spokojenosti.
Spolupráci se studiem Gorenje na Pobočné ulici Praha 4 mohu jen doporučit. Kvalita, ochota, dodržené termíny a komunikace na vysoké úrovni."
Denisa Bušovská

Návrhář: Ilona Cihlová
Datum: červen 2017
"Tuto prodejnu - salon můžu jen pochválit. Výborně mi poradili. Dodrželi vše, co slíbili. Kuchyň byla vyrobena včas. V ničem se nespletli. Kuchyň Verona, kterou jsme společně vybrali, není jen obyčejná kuchyň, je to klenot našeho domu."
Elida Jurak
Fotografie realizované kuchyně:

Návrhář: Ilona Cihlová
Datum: 2. 8. 2017
"Děkuji paní Iloně Cihlové z kuchyňského studia Gorenje, Pobočná ul., Praha 4 Michle za dobré rady, ochotu, trpělivost a vysoce profesionální přístup při navrhování kuchyně. Dodání kuchyně a spotřebičů včetně jejich montáže proběhlo bez problémů k naší plné spokojenosti."
Helena Trnková   

Návrhář: Ilona Cihlová
Datum: 12. 10. 2017
"Vážená paní Cihlová,
ráda bych Vám poděkovala za kuchyň, kterou jsem si u Vás objednala. Už od prvního setkání jste si získala svým vstřícným a profesionálním přístupem moji důvěru. Dokázala jste při sestavování kuchyně poradit a na základě svých zkušeností předejít případnému nedorozumění či rozladění. Až do instalace kuchyně vše probíhalo dle harmonogramu, který jste v úvodu určila. 
Ještě jednou děkuji a přeji Vám do další práce jen samé spokojené zákazníky." 
Mgr. Eva Nováková

Návrhář: Ilona Cihlová
Datum: 2. 11. 2017
"Za nás s manželem jsme velice spokojení zákazníci. Při volbě studia jsme obešli většinu výrobců nebo prodejců kuchyní v Praze a okolí. Gorenje nám poskytlo skvělou kombinaci všeho, co jsme od nové kuchyně požadovali a očekávali. Kvalitní materiály, různé povrchové a barevné úpravy, možnost volby a kombinace standardu a nadstandardu. Pro naši atypickou kuchyni bezproblémové řešení výklenků rohů, okna a příprava kuchyně dle představ na míru a to vše do našeho cenového limitu. Vše proběhlo ve velice přátelském duchu s možností se na všem domluvit (polička navíc, o šuplík míň, splátkový kalendář). Komunikace byla rychlá, bezproblémová. Po rozhodnutí pro Gorenje již vše šlapalo jak hodinky, zaměření, definitivní odsouhlasení a podepsání smlouvy, zaplacení zálohy kuchyně, zadání do výroby a do 8 týdnu kompletní montáž.
I samotná montáž probíhala velice profesionálně. Bez problému vše přineseno, nainstalováno, zapojeny všechny spotřebiče včetně dřezu, odpadu a indukce. Bez jediného škrábance za 1,5 dne postavená kompletně nová kuchyň.
Určitě doporučujeme všem, či už hledáte jen doplňky, nové spotřebiče, nebo kompletní novou kuchyň. Gorenje nabízí komplexní řešení s příjemnými bonusy. Pro ty, kterým stačí standard, ale i pro ty, kteří hledají nad-standardnější varianty. (chcete si připlatit za troubu ale ušetřit na digestoři, není problém) Pro ty, kteří se moc nevyznají, je tam ochotný, profesionální personál, který Vám dá mnohé užitečné tipy a rady, jak si udělat kuchyň Vašich snů. U nás to tak bylo u paní Cihlové na pobočce – Pobočná 1, Praha 4."
Manželé Valentovi

Návrhář: Ilona Cihlová
Datum: 3. 12. 2017
"Kuchyně od Gorenje – už úvodní schůzka ve studio nás přesvědčila, že dál už hledat nemusíme.   Profesionální přístup paní Cihlové ze studia Gorenje a její praktické rady při sestavování celkové dispozice a designu skříněk nám pomohly k výsledku, který nám naprosto vyhovuje.
Paní Cihlová nám doporučila, že vysoký lesk je sice cool, ale udržet kuchyni ve vysokém lesku je úkol nelehký. Tak jsme změnili na matově šedou a nelitujeme. A pojezdy předčily naše očekávání a řešení rohové skřínky s ledvinou nadchlo i naší puberťačku.
Tři navazující návštěvy ve studiu vedly k tomu, že máme kuchyň, kde se podařilo na malém prostoru vybudovat ráj pro kuchaře.
Co bych ocenila asi nejvíce je zaměření techniků na místě před tím, než vznikly detailní instalační plány, které na místě zjistili, co by mohlo být problém a v návrhu se později korigovalo.
Jde o naší třetí a poslední rekonstrukci a řemeslníci, které jsme během let poznali, zdaleka nedosahovali profesionality, dochvilnosti, rychlosti a především kvality montážního týmu Gorenje.
Ocenili jsme také bezplatné uskladnění vyrobené kuchyně skoro 2 měsíce, když k opoždění předchozích rekonstrukčních prací.
Závěrem můžeme říct, že jednání se všemi pracovníky Gorenje bylo velmi příjemné a profesionální. Kuchyně Gorenje můžeme bez obav doporučit všem zákazníkům, kteří chtějí kvalitní kuchyň za rozumnou cenu."
Šárka Mandousová

Návrhář: Ilona Cihlová
Datum: 7. 12. 2017
"Rádi bychom moc poděkovali paní Cihlové. Letos jsme rekonstruovali byt a novou kuchyň jsme pořizovali právě od Gorenje. Paní Cihlová byla hlavním důvodem našeho rozhodnutí zvolit tuto značku. Její osobní přístup, snaha hledat řešení a ukázka všech možností, pro nás bylo světlým bodem celé rekonstrukce. Kuchyň je krásná a máme z ní velkou radost. 
Opět se potvrdilo, že služby jsou primárně o lidech. Takže pokud plánujete novou kuchyň a nabídka od Gorenje se vám líbí, tak s paní Cihlovou jistě vymyslíte a získáte skvělou kuchyň vašich snů."
Kuželovi
Fotografie realizované kuchyně: