Září 2016 Pokud se zpráva nezobrazí, otevřít v prohlížeči.
 
 
 
 
Marketing and Product Newsletter 09/2016 Gorenje
 
 
 
 
 
 
 
Vážení obchodní partneři a kolegové,
 
dovolte, abychom vám zaslali zářijové vydání newslettru s novinkami o značkách gorenje, MORA a Kuchyně gorenje.

Přeji příjemný den.

S pozdravem,

Vaše gorenje
 
 
Marketingové info gorenje
 
Gorenje na veletrhu IFA 2016: retro chladnička ve stylu VW, nové myčky nádobí SmartFlex, designové kolekce a mnoho dalšího
 
 
Na prestižním veletrhu spotřební elektroniky a domácích spotřebičů IFA v Berlíně, jsme představili své vizionářského inovace, moderní technologie a design. 
Vlajkovou lodí designu byla letos edice gorenje Retro chladnička ze Speciální kolekce Retro, která je inspirována designem legendárního automobilu Volkswagen Bulli. 
Pod heslem Life Simplified, jsme také představili novou generaci myček nádobí SmartFlex a řadu sofistikovaných domácích spotřebičů: oceněných parních trub, nových varných plynových desek, vestavěných chladniček a mnoha dalších.
V neposlední řadě také došlo na představení aktualizované verze designové řady   Ora-Їto a připomenuté produktů od Philippa Starcka. Více v tiskové zprávě: 
 
Tisková zpráva
 
Regionální podpora chlazení pod názvem No Frost No. No Problems se setkala s úspěchem
 
 
Letos poprvé gorenje komunikovalo stejnou kampaň napříč 12ti evropskými zeměmi pod jednotným sloganem „No Frost.No problems“. Cílem této kampaně byla podpora chladniček s unikátní technologií No Frost Plus (IonAir, AdaptTech a Multiflow). Komunikační kampaň byla podpořena prodejní akcí No Frost Plus dárek, ve které každý zákazník, který si zakoupil chladničku, mohl vybrat zdarma malý bílý spotřebič zdarma. V České republice byla kampaň komunikována v TV v rámci EURA 2016, na bigboardech, tisku a onlinu. 

 
 
Produktové info gorenje
 
SmartFlex: brilantní výsledky s mimořádnou lehkostí a rychlostí
 
Společnost Gorenje poprvé v historii představuje vlastní výrobu nových myček nádobí, která bude spuštěna ve Slovinsku. Vývoj myček byl připravován ve Švédsku, kde jsme čerpali z dlouhodobých zkušeností prémiových výrobků značky ASKO. Vyspělé SmartFlex funkce zaručí skvělé výsledky bez ohledu na množství, typ a míru znečištění nádobí. Ionizátor vzduchu eliminuje zápach ze špinavého nádobí, zabudovaný sifón umožní montáž v ergonomické výšce, posuvná dvířka SlidingDoor zajistí komfortní otevírání, do myčky se vejde až 16 sad nádobí najednou, myčky také nabízí 15ti minutový programy rychlého mytí nebo funkci TotalDry, kdy se myčka po ukončení programu sama automaticky otevře a nádobí pak bude dokonale suché. 
 
Plně integrovaná myčka
 
GV68260
 
  • A+++ 
  • -10%  spotřeba vody 6,9 l
  • invertorový motor
  • se zárukou 10 let
 
 
Volně stojící myčka:
 
GS65160W
 
  • A+++
  • 16 sad nádobí
  • TotalDry
 
 
 
 
Nové vylepšené pračky
 
 
Všechny naše pračky PS10 se nyní pyšní vylepšenými bočnicemi a nožičkami, které zlepšují stabilitu a snižují vibraci praček až o 40%. 
U modelů W85F44P/I a W6523/IS jsme vyměnili plastové dno za nerezové, čímž jsme snížili hlučnost u 60cm modelů od 2dB u Slim verze pak o 3dB. 
 
Novinka – vestavná mikrovlnná trouba Infinity
 
Designovou koleci Infinity jsme doplnili o novou vestavnout mikrovlnnou troubu BM201INI ve barvě slonové kosti a BM201INB černo zlaté, obě s objemem 20litrů. 
 
 
 
Nová kolekce malých domácích spotřebičů - Chef´s collection
 
 
Představujeme novou kolekci malých domácích spotřebičů pod názvem Chef´s collection, osobně testované a schválené, několika michellinskými hvězdami oceněným šéf kuchařem Andrejem Kuharem. Víceúčelový mixér, ruční mixér, kuchyňský robot, pánev wok a sada nádobí vám umožní vařit profesionální kuchyni ve vašem domově. 
 
 
Marketingové info KUCHYNĚ Gorenje
 
Dny Marianne a Nákupy s Ona Dnes
 
Již každoročně se účastníme oblíbených Dnů Marianne a Nákupů s Ona Dnes. Na naše kuchyně získáte slevu 25% a s Lady Kartou pak 28%. 
 
 
30% sleva na vybrané kuchyně
 
Pro září a říjen nabízíme 30% slevu na vybrané kuchyně: AIDA, CINDY, DIANA, REA, ALEA.
 
 
 
Marketingové info MORA
 
MORA rozdává radost
 
 
Od září jsme odstartovali promoční akcí na podporu prodeje vestavných spotřebičů. Při zakoupení vestavné trouby nebo indukční/plynové desky, obdrží zákazník zdarma mikrovlnnou troubu v hodnotě 1890 Kč zdarma. Kampaň bude podpořena v on-linu, tisku a rádiu.
 
 
Produktové info MORA
 
Ohřívače vody
 
Ohřívače kompaktní konstrukce se dvěma samostatnými hydraulicky propojenými zásobníky nabízí optimální poměr velikosti a objemu. Jsou osazené elektro technickou řídící jednotkou, která umožňuje logické ovládání bez ohledu na způsob montáže. (svislá/vodorovná) 
 
 
Vestavná mikrovlnná trouba VMT 451X
 
S objemem trouby 28 litrů. Nerezový povrch s úpravou proti otiskům prstů.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
www.gorenje.cz/
 
Odhlásit