Newsletter 05/2015
Pokud se zpráva nezobrazí, otevřít v prohlížeči. Gorenje
Marketing and Product Newsletter 05/2015
Marketingové info gorenje
Připravujeme promoční akci na podporu chlazení COOL DÁREK

Úspěšná kampaň z minulého roku COOL DÁREK se vrací a přináší zákazníkům možnost si k zakoupené chladničce s funkcemi IonAir nebo AdaptTech, vybrat ZDARMA jeden z malých domácích spotřebičů gorenje. Akce startuje od 1.6., s doprovodnou kampaní na rádiu a Interentu od 15.6.

Více se dozvíte zde od 1.6.

Komunikační podpora nové generace vaření

Od začátku dubna probíhá silná komunikační podpora nové generace vaření a jejích benefitů prostřednictvím on-line kampaně na více ja 5.500 webech v České a Slovenské republice. Hlavní záměr je oslovit potenciální zájemce o koupi spotřebičů prostřednictvím textového vyhledávání na Googlu a Seznamu, dále pak bannerová reklama, kombinace obojího, video reklama na YouTube a Stream, ale také inzerce a vyhledávání na sociální síti Facebook.

Imagově produktový spot nové generace vaření pod novým claimem Gorenje Life Simplified naleznete zde.

Inovativní spolupráce mezi dvěma trendy značkami Gorenje a MINI

Gorenje ve spolupráci se značkou MINI uspořádala dva eventy, na kterých představila spolupráci těchto dvou  moderních inovativních značek, ze které vzešla limitovaná edice speciálních modelů chladniček z kolekce gorenje Retro s designem inspirovaným značkou MINI. V rámci dvou eventů proběhlo vaření v designové kuchyni na spotřebičích nové generace vaření.

Více informací a fotografie z akce naleznete zde a zde. 

Komunikace designových kolekcí

Gorenje se letos snaží ještě více profilovat jako výrobce spotřebičů, které nejsou jenom praktické, funkční a umožňují zdravé stravování, vyznačují se navíc jedinečným designem, prostřednictvím ucelených řad Gorenje Simplicity, Classico, Ora-ito, Retro či gorenje designeb by Karim Rashid. Jednotlivé designové linie komunikujeme výrazně rovněž prostřednictvím on-line kampaně, která cílí na přímé zájemce o designové produkty.

Některé ze spotů podporující designové linie naleznete zde.

Produktové novinky Gorenje
Nové žehličky gorenje – každodenní pomocníci

Nové modely napařovacích žehliček gorenje září barvami a nabízejí hned několik praktických funkcí, které žehlení výrazně usnadňují a zrychlují. Žehličky jsou vybaveny odolnou keramickou žehlicí plochou PERFECT GLIDE, zaručující výbornou klouzavost po žehleném materiálu.

Více informací zde.

Nová generace sušiček vám pomůže udržet dokonalý vzhled

Sušičky a žehličky gorenje nové generace poskytnou vašemu oblečení dokonalou péči, bez ohledu na střih a materiál. Sušičky gorenje SensoCare mají řadu užitečných funkcí, jako např. parní technologie, jejichž zásluhou jsou tkaniny po usušení měkké, hladké a rovné. Pára je ideální i na „osvěžení“ prádla, které není špinavé. Unikátní technologie IonTech při procesu ionizace odstraňuje alergeny a také vyhlazuje „vrásky“ na vláknu a textiliích, odstraní záhyby a redukuje statickou elektřinu způsobenou třením textilií v bubnu během procesu sušení. IonTech se postará o efektivní odstranění nepříjemných pachů z prádla.

Více informací zde.

Co vše dokáží mikrovlnné trouby gorenje?

Mikrovlnné trouby gorenje jsou praktickým pomocníkem v každé domácnosti. Technologický vývoj neustále pokračuje i v této oblasti. V současnosti nabízejí možnosti, o kterých se starším modelem ani nesnilo. Dokáží toho už mnohem víc - vařit, péct, vařit v páře či dokonce grilovat. Mikrovlnné trouby se nabízejí ve dvou variantách: můžete si vybrat standardní volně stojící mikrovlnku, nebo si ji nechat zabudovat do kuchyňské linky. První varianta oceníte, pokud svůj spotřebič potřebujete přenášet. Vestavné trouby v kuchyni šetří prostor a harmonicky zapadnou do interiéru kuchyně. Zároveň je lze rozmanitě kombinovat s dalšími zabudovanými spotřebiči.

Marketingové info KUCHYNĚ Gorenje
Speciální slevová akce 25 % na kuchyňský nábytek

Slevová akce byla odstartována od 1.5. a potrvá do 31.5. Získejte slevu na některých z našich 18ti kuchyňských studiích po celé České republice.

Více informací naleznete zde.

Soutěž o slevu 100.000 Kč na vaši novou kuchyň je v plném proudu

Pro všechny zákazníky, kteří si objednají kuchyň do 30.6.2015 a odpoví co nejpřesněji na soutěžní otázku, mají šanci vyhrát 100.000 Kč slevu na svou budoucí kuchyň gorenje.

Více informací naleznete zde.

Marketingové info MORA
MORA rozdává radost
Od 20. dubna do 31. července nebo do vyprodání zásob můžete za koupi varné desky a trouby z definované nabídky získat ZDARMA tyčový mixér v hodnotě 1.490 Kč. Více info naleznete zde.
Produktové info MORA
Nové odsavače par MORA

Kuchyňské odsavače par značky MORA se mohou pyšnit perfektní funkcí a moderním designem. Díky ovládání Direct Touch snadno a rychle poznáte, kterou funkci chcete použít. Po dotyku se požadovaný symbol červeně rozsvítí. K dispozici je navíc extra funkce 24 h (automatické čištění vzduchu v místnosti, po dobu 5 minut každou hodinu). Velmi snadno se čistí  stačí pouze prostředek na čištění zrcadel nebo oken.

Více informací naleznete zde.

Odhlásit www.gorenje.cz Facebookwww.youtube.com/channel/UCHiB6uLjfUXnPiApU30ddtw